Edirne Makine ile tıkanıklık açma

Edirne makine ile tıkanıklık açma,Edirne tuvalet tıkanıklığı açma,Edirne lavabo tıkanıklığı giderme,Edirne banyo gideri tıkanıklığı açma, Edirne kırmadan tıkanıklık gideri açma,

Edirne Eski yerleşim birimi olup yapılaşma bakımından eski binaların bulunduğu bir ilimizdir. Bu binalarda kullanılan atık su tesisatları da uzun kullanımdan sonra sorun çıkarmaya başlarlar.Bu sorunlar genelde tesisat borularında zamanla  meydana gelen tıkanmalardır. Bu tıkanmalar katı atıkların giderlere atılmasından, zamanla yağ,korozyonun borularda oluşturduğu çamurlaşmadan ve yanlış yapılan işçiliklerden meydana gelmektedir. Eski tip yöntemlerle bu sorunları aşmak çok zordur.Eskiden olsa tıkanıklığı açmak için hortum veya benzeri susta gibi malzemeler ile  tıkanıklığı açmaya çalışır bir çok kezde başarısız olur,bu durum bizi büyük masraflara sokardı.

Tıkanıklık açma logoGenelde en çok tıkanan mutfak giderleri,klozet ve tuvaletlerdir. Edirne Mutfak gideri tıkanıklığı giderimi için genel olarak  lavabo açıcı kimyasal maddeler çoğu zaman işinizi görebilir. Ancak bunlarda tesisat boruları içerindeki contalara zarar vererek  zamanla su kaçaklarına sebep olur. Bu yüzden  kullanılan yöntem ileride size sıkıntı çıkarabilir. Zaten bu yöntem çoğu kez işe yaramamaktadır. Çözüm olsa da geçici olarak size çözüm sunmaktadır. Bu tür problemler için profesyonel ekipmanlar kullanan firmalardan destek almalısınız.

Edirne klozet tıkanıklığı açma işlemi için genelde en yakın tesisatçıya gidilerek destek istenir. Ancak işlem genelde sıkıntı verici ve pis bir iş olduğu için kimse yanaşmak istemez. Çözüm sunmaya kalksa da genelde işe kırmaktan başlar. Kırması bir masraf ,kırılan yerin tamiri ayrı bir masraf yani bayağı külfetli bir problem ortaya çıkar. Tabi bu da sizi hem psikolojik olarak hem de  maddi yönden bayağı sarsılmanıza sebep olur.Edirne de klozet tıkanıklığı işlemini robotla yapan firmamız sizi fazla masrafa sokmadan  kesin çözümler sunarak probleminizi en kısa zamanda çözmektedir. Bu tür problemlerinize teknoloji ve tecrübeyi kullanan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Edirne robotla tıkanıklık açma işlemi yapıldıktan sonra  firmamız tıkanıklığın tam olarak halledilip halledilmediğini anlamak için atık su hatlarını kamera salarak  boru içinde kalan parçacık var mı yok mu diye kontrol etmektedir. Kamera ile yapılan kanal görüntüleme yaparak yaptığımız tıkanıklık açma işlemi kontrol etmiş oluyoruz.indir

trakya tesisat Kanal görüntülemeYandaki resimde gördüğünüz gibi bazen böyle sürprizler ile karşılaşabiliyoruz.Ekiplerimizin burada yaptığı çalışmada tıkanıklık olan bölgede ki tıkanıklık giderilmiş yani su akışı sağlanıyor ancak atık sudan sadece su gitmeyeceği için su gidiyor diye arkadaşlarımız bizim işimiz tamam deyip gitmemişlerdir. Atık su hattına salınan kamera ile tespit edilen resimde gördüğünüz pet şişe boruya sıkışmış kenarından su akışı sağlanmıştır.Biz bu yüzden kamerasız tıkanıklık açma işlemini pek doğru bulmuyoruz.Trakya tesisat olarak  teknoloji be tecrübeyi harmanlayarak hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Tıkanma sorunları genel olarak  yanlış malzeme kullanımı,usta hatası ve çoğunlukla kullanıcı hatasından meyana gelmektedir. Bazen ufak tefek dikkatsizlikler insanın başına olmadık işler getirebiliyor. Tuvalet tıkanıklığı,banyo tıkanıklığı,lavabo tıkanıklığı,mutfak gideri tıkanıklığı vb. tıkanıklık problemlerinize profesyonel çözümle sunuyoruz. Ayrıca istenildiği takdirde  tıkalı bölgenin açıldıktan sonra kamera salınarak görüntülemesi sağlanabilmektedir. Firmamız her türlü hizmeti sağlıklı bir şekilde almanız için gerekli tüm ekipmanları ile hizmetinizdedir. Tüm Trakya bölgesine hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz.

30 Kasım 2013 tarihinde Tıkanıklık Açma içinde yayınlandı ve , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: