Hizmetlerimiz

Su Kaçak Tespiti

Trakya tesisat ile artık ; konutunuz tahrip edilmeyecek, küçük bir sızıntı için tüm eviniz harap olmayacak,komple tesisatınızı yenilemek zorunda kalmayacaksınız.
Su kaçakları genelde komşuya su damlamaları ,boya kabarmaları,tavanın sararma yapması vb. şekilde şikayetler ile ortaya çıkar.Su kaçakları yakın zamana kadar bulunması zor olan bir iş iken  gelişen teknolojinin talebe karşılık vermesi ile  bu alanda hayatı kolaylaştıran ekipmanlar çıkarılmıştır.

irisTrakya Tesisat olarak  evinizde ,iş yerinizde ve her nerede  bu tür su kaçak problemleri ile karşılaşırsanız arayıp bilgi alabileceğiniz ve çözüm bulabileceğiniz bir firmadır.

Su kaçak tespiti modern cihazlar ile   az bir tahribat ile  noktasal olarak halletmeniz mümkün. Sizde evinizde fazla masraf çıkarmadan bu problemden kurtulmak istiyorsanız firmamızı arayınız ve profesyonel çözümlerden sizde yararlanınız.

 

Su kaçak bulma cihazı  mevcut tesisatınız üzerinde  dinleme yapılarak  kaçak olan yeri noktasal olarak tespit eder. Tabi burada asıl olan makineden çok kullanan elemanın kalifiye bir eleman olmasıdır. Çünkü su kaçak tespiti yapan kişinin tesisat hakkında bir alt yapısı ,tecrübesi ve fikir yürütebilecek  bilgisi olması lazımdır. Bu konuda uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları trakya tesisat size çözüm sunmaktadır.


 

Makine ile Tıkanıklık açma

Konutlarınızda meydana gelen lavabo,mutfak gideri, tuvalet ve banyo tıkanmalarına karşı  özel tıkanıklık açma robotu ile müdahale ederek tıkanıklığı gideriyoruz. Eskiden olsa tıkanıklığı açmak için hortum veya benzeri susta gibi malzemeler ile  tıkanıklığı açmaya çalışır bir çok kezde başarısız olur,bu durum bizi büyük masraflara sokardı.

2013-05-19-172Ancak şimdi  tıkanıklık açma robotu ile mevcut tıkalı bölge  fazla uğraştırmadan teknolojik robotlar ile kesin çözüme ulaşabilirsiniz.

Trakya tesisat olarak  teknoloji be tecrübeyi harmanlayarak hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Tıkanma sorunları genel olarak  yanlış malzeme kullanımı,usta hatası ve çoğunlukla kullanıcı hatasından meyana gelmektedir. Bazen ufak tefek dikkatsizlikler insanın başına olmadık işler getirebiliyor. Tuvalet tıkanıklığı,banyo tıkanıklığı,lavabo tıkanıklığı,mutfak gideri tıkanıklığı vb. tıkanıklık problemlerinize profesyonel çözümle sunuyoruz. Ayrıca istenildiği takdirde  tıkalı bölgenin açıldıktan sonra kamera salınarak görüntülemesi sağlanabilmektedir. Firmamız her türlü hizmeti sağlıklı bir şekilde almanız için gerekli tüm ekipmanları ile hizmetinizdedir.


Tesisat Temizliği

Her çalışan  malzemenin bakıma ihtiyacı olduğu gibi ısınmada kullandığımız  tesisat ve peteklerinizin de belirli periyodlar ile bakıma ihtiyacı vardır. Doğalgazın gelmesi ile konfora kavuşan milletimiz ülkemizin enerji ihtiyacının dışarıya bağımlı olması hasebi ile  doğalgazın pahalı olmasından şikayet etmektedir. Mevcut bu durum tasarruf yöntemleri aramamıza sebep olmaktadır.

Doğalgazdan tasarruf etmenin bir çok yöntemi vardır. Bunlardan biride mevcut ısınma da kullandığımız radyatör ve tesisat borularının içerisinde bulunan  çamurlaşma ve kiraçlenmeyi gidermektir.

Tabi bu tasarruf etme ihtiyacı yeni bir sektör oluşturken beraberinde  bu konu hakkında bilgisi olmayan sadece kulaktan duyma bilgiler ile  müşterilerin bu konuda ki bilgisizliğinden yararlanan art niyetli insanları da ortaya çıkarmıştır.  Tesisat temizliğini sadece sistem içerisindeki suyu doldur boşalt yaparak tamam oldu diyen,Makine kullanmadan sistem içerisine kimyasal atıp bırakan,kimyasal diye porçöz çamaşır suyu kullanan bir çok insan türemiştir.

Firmamız köklü ve deneyimli ekibi ile bu konuda kendini geliştirmiş her türlü yıkama alternatifi müşterisine sunabilen bir firma haline gelmiştir.

Tesisat temizliği  dikkat edilmesi gereken bir durumdur, Bazen tesisatın temizlenmesi de işe yaramayabilir. Çünkü Tesisatın alt yapısının nasıl yapıldığı,doğru boru çapı kullanılıp kullanılmadığı ,doğru giriş çıkıs bağlantısının yapılıp yapılmadığı çok önemlidir.

Çoğu müşterimizin evinde tesisatın giriş çıkış bağlantısının yanlış yapıldığına elemanlarımız şahit olmuştur. Müşterimiz üç beş senedir farkında olmadan bu şekilde ısındığını sanarak boşuna gaz sarfiyatı yapmıştır.  Bu yüzden işin önemini bilerek bu konu üzerinde itina ile duruyoruz.

Sizde seyyar, ne yaptığını bilmeyen şahısların temizlik yaptıklarını zannetmeyin. Siz değerli müşterilerimizi uyarıyoruz.

465

 

 

 

02 Mayıs 2015 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: