Kırmadan Su Kaçak Tespiti Çorlu

Kırmadan Su Kaçak Tespiti Çorlu; için profesyonel bir firma mı arıyorsunuz ? Trakya tesisat olarak hizmet için hazırız. Çorlu da kırmadan su kaçak tespiti yapan ilk firma olarak hizmet vermekteyiz.

Dairenize üst komşunuzdan su mu damlıyor? Konutunuzda duvarlarda nemlenme yada su öbeklerimi oluşuyor?Evinizdeki bu tür problemlere profesyonel çözümler sunan firmamız dairenizdeki hasarı en aza indirerek bu tür sorunlarınıza çözümler sunuyor.


 

Kırmadan su kaçağı bulma eskiden olsa  pek mümkün olmayan bir olaydı. Ancak Teknolojinin gelişmesi  bu tür olayları daha çabuk ve ekonomik olarak çözümler getirdi. Çorlu kırmadan su kaçağı bulma  işlerini teknolojik makineler ile yapan firmamız yerli bir firma olarak  nitelikli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Su kaçak konusu bazen insanların  başına olmadık sıkıntılar açan masraflı işlerden biriydi. Ancak günümüzde bu sıkıntı fazla masrafa sokmadan ekonomik bir şekilde halledilmektedir. Su kaçak problemleri konutlarımızda kullanılan temiz ve pis su gider borularından meydana gelmektedir. Zamanla oluşan bu kaçaklar üst kattan sizin dairenize su damlamaları ile yada boya kabarması ve sararması meydana getirerek kendini göstermektedir. Tesisat boruları zemin altı yada seramik altında olduğu için su kaçağının nereden olduğu tam manası ile gözle görülmediğinden tespit yapılması zordu. Ancak  uzun zamandır tesisat sektöründe hizmet veren Trakya Tesisat günümüz teknolojisi ve yeniliklerini yakından takip ederek mevcut sorunu noktasal olarak tespit eden ürün ve ekipmanları bünyesine dahil ederek sorunlarınızı sıfır  hata ve garantili bir şekilde çözmektedir. Çorlu da su kaçak tespiti cihazı ile bu işi yapan firmaların başında gelen firmamız  profesyonel ekibi ve ekipmanları ile kaçak problemlerine kesin çözümler sunmaktadır.

 


 

laminat-parkeÇorlu kırmadan su kaçak tespiti yaparken kullandığımız cihazlar normalde kulakla duyulamayacak olan zemin altındaki sesleri  akustik dinleme yapabilen dedektör cihazlar ile noktasal olarak tespit etmektedir. Hala daha eski yöntemleri kullanarak ortalığı kırıp dökerek  su kaçağını bulmaya çalışan tesisat firmaları olduğunu biliyoruz. Bizim size önerimiz bu işi profesyonel ekip ve ekipmanlarla çalışan firmalardan destek istemeniz. Firmamızdan başka tesisat problemleriniz ile alakalı da destek alabilirsiniz. Makine ile tıkanıklık açma kamera ile kanal görüntüleme ve makine ile petek ve tesisat temizliği gibi işlerinde de firmamız hizmet vermektedir.

 

10 Mayıs 2015 tarihinde Su kaçak Tespiti içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: