Çorlu Noktasal Su Kaçak Tespiti Yapan Firma

Çorlu noktasal su kaçak tespiti yapan firma olarak  bölgemizde cihazla su kaçak  tespiti yapan ilk firmayız. Su kaçağı tespitini Çorlu ilçemizde olan şubemiz ile hizmetinize sunmaktayız. Dairenizde veya iş yerinizde başınıza gelebilecek bu tür durumlar için eğer tesisatçı arıyorsanız Trakya Tesisat olarak firmamız size bir telefon kadar yakındır.

Firmamız Çorlu İlçemizde kurulmuş olan yerli bir firmadır. Su kaçağı tespiti, Robotla tıkanıklık açma,petek temizliği ve tesisat ile alakalı her türlü hizmeti alabileceğiniz bir firma olarak hizmet sunmaktayız. Evlerde oluşan su kaçakları eski yöntemler ile ancak kırma işlemi yapılarak tamir edilen bir durumdu. Fakat şimdi üretilen su kaçak tespit cihazları ile Noktasal su kaçak tespiti yapılarak sonuç alınmaktadır.

Böylece Su kaçağı için komple bir tadilata girilmemektedir. Çünkü sadece su kaçıran noktayı bulup tamir etmek varken neden tekrar dünya masrafa giresiniz ki. Firmamız da bunun bilincinde olup Çorlu cihazla noktasal su kaçak tespiti yapan bir firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Elbette tüm kaçaklar noktasal olarak tespit edilemez. Çünkü kaçağın durumu ve hangi boruda olduğu yani karakteristik özellikleri çok önemlidir. Zaten evlerimizde su kaçağına sebep olacak etmenler belli olduğu için noktasal tespit için belli başlı borularda uygulanmaktadır.

Daire de genel olarak temiz su boruları,sıcak su boruları, atık su boruları ve kalorifer tesisat boruları olarak değerlendireceğimiz alanlarda su kaçağı durumu ortaya çıkabilir. İşte bütün bu borularda  test ve ölçüm işlemi yapılarak Çorlu noktasal su kaçak tespiti yapmaktayız.

Firmamızdan tesisat alanında bütün bu sorun ve problemler için destek isteyebilirsiniz. Firmamız size bir telefon kadar yakındır.

 

24 Haziran 2015 tarihinde Su kaçak Tespiti içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: