Çorlu Su tesisatçısı

Çorlu tesisatçı,Çorlu su tesisatçısı,çorlu sıhhi tesisatçı,Tesisat işleri yapan firmalar çorlu,Çorlu da tesisat firmaları,Çorlu lavabo montajı,Çorlu klozet montajı,Çorlu iç takım tamir

637811_web_prod_normal Firmamızın merkezi çorlu da olup  tesisat ile alakalı tüm sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz bir  firmadır. Çorlu da su tesisatı ile alakalı tamirat,tadilat ,bakım ve onarım gibi bir çok alanda hizmet  veren firmamız size bir telefon kadar yakındır. Çorlu eski yerleşim yeri olduğu için binalarda  bulunan tesisat borularının çoğu demir tesisattır. Demir su boruları zamanla iç kısımdan      oksitlenmeden dolayı tıkanmalara sebep olur. dış yüzeyi de pas yaptığı için belli bir süreden sonra   su sızıntıları yapmaya başlar.

Tesisat borularının plastik (PPRC) olması hem uzun ömürlü olmasına hemde gelen şebeke  suyunun daha temiz olması demektir.Evlerinizdeki demir tesisat boruları tamamen kırılarak yeniden plastik boru tesisatı çekiyoruz.

2086Banyolarınız da değiştirmek istediğiniz  klozet,lavabo,duşa kabin gibi malzemelerin montajı için firmamızdan destek alabilirsiniz. Çorlu bölgesinde en çok meydana gelen  klozet veya lavabo altlarındaki flex patlamaları evlerde su basma olaylarına sebebiyet vererek büyük maliyetler çıkmasına  neden olurlar.  Evinize gelen şebeke basıncı sabit olmadığı için zaman zaman kullanımın az olduğu zamanlarda basınç yükselerek bu tür aksanlarda patlamalara sebep olabilir. Sizde çorlu su tesisatçısı olan firmamıza danışarak şebeke hattına basınç regülatorü bağlatarak bu tür problemler yaşamaya son verebilirsiniz.

stmTesisat ile alakalı musluk montajı ve tamiri ,klozet iç takımı ve tamiri gibi konularda firmamızın ustalarından destek alabilirsiniz. Zamanla kullanımdan dolayı eskiyen bataryaların bazen tamir imkanı çok az bir ihtimal dahilinde olmaktadır. Açma kapama alanı değiştirilerek çözülen bu problemlerin bazen ise tamamen yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Firmamızdan evlerinizdeki banyo tuvalet ve benzeri tesisat alanları için  yapacağınız  tadilat ve tamir gibi işler için hem keşif hizmeti  hem de fiyatlandırma isteyebilirsiniz.

 

14 Temmuz 2015 tarihinde Su tesisatçısı içinde yayınlandı ve , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: