Çorlu tuvalet tıkanıklığı açma

Çorlu tuvalet tıkanması ve çözümü,Çorlu tıkalı tuvalet nasıl açılır, Çorlu da tuvaletim tıkandı,Çorlu tuvalet tıkanmasının çözümü,çorlu tuvalet tıkanıklığı açma,Çorlu tuvalet borusu tıkandı, Çorlu da tuvalet gideri tıkalı su gitmiyor,Çorlu da tuvaletimden su geri geliyor

Tuvalet tıkanıklıkları   genelde boruların içine giden parçacıkların zamanla giden suyun yolunu keserek geri vermesine sebep olur. Tuvalet tıkanıklıkları hem ev sahibi için hem de birçok meslektaşımız için pis ve sıkıntılı bir iştir. Tuvalet tıkanıklıkları  içerisine atılan kağıt havlu ve benzeri parçacıkların zamanla birikip suyun akışı kesmesine sebep olur. Tuvalet tesisat borularının yapım aşamasında ustaların  yaptığı hatalardan da kaynaklanma ihtimali vardır.

Günümüz teknolojinin gelişmesi ile çorlu tuvalet tıkanıklığını gidermek artık daha da kolaylaştı. Kolay olması bir tarafa işin adından da belli olduğu gibi pis bir iş olması insanları uzak tutmasına yetiyor. Eski tip yöntemler ile herhangi bir tuvalet tıkanıklığında uygulanan yöntemler büyük masraflar açabiliyordu. Hatta  tamamen tadilat gerektirecek durumlar dahi ortaya çıkıyordu.

Çorluda robotla tıkanıklık açan firmamız  tıkalı olan bölge de makine ile yaptığı  çalışma da bir çok kez  kesin sonuç elde etmiştir. Tıkalı olan bölgeye sokulan makinenin açma aparatı makine yardımı ile döndürülerek tıkanmaya sebep olan parçaya iterek suyun önünü açmış olur. Robotla yaptığımız tıkanıklık açma işlerinde kullanılan çelik yayın uçlarına takılan aparatların bir çok maddeye karşı başarılı olduğunu tespit ettik.

Tıkanıklık giderimi yapıldıktan sonra kanal görüntüleme de kullandığımız kamera sayesinde tıkanmaya sebep olabilecek başka bir parça kalmış mı diye kontollerimizi yapıyoruz. Yapılan profesyonel çalışma ile tam ve doğru sonuç elde etmekteyiz. Siz de çorlu da tuvalet tıkanıklığı ile alakalı yaşadığınız problemlerde firmamızdan destek alailirsiniz.

15 Temmuz 2015 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 3 Yorum.

  1. Osman Böke

    Çorlu da oturuyorum. Tuvaletimden su gidiyor fakat yavaş yavaş sebebi ne olabilir?

  2. Ali dağlı

    Tuvalet tıkanıklığı ücretleri neden sitede yazılmıyor?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: