Ergene Robotla Tıkanıklık Açma

Ergene Tıkanıklık açma,Ergene robotla tıkanıklık açma,Tıkalı boru açma Ergene,Kırmadan tıkanıklık açma Ergene,Banyo süzgeci tıkanıklığı açma Ergene,Tuvalet Tıkanıklığı açma Ergene,Klozet tıkanıklığı Açma,Ergene,Lavabo gideri Açma Ergene,Mutfak gideri tıkanıklığı açma Ergene,Makine ile tıkanıklık açma Ergene

Konutlarımızda atık su hatlarını drenaja vermek için kullanılan tesisatlar genelde pimaş dediğimi (PVC) borulardan yapılır. Bu borular ev içindeki giderin kullanımına göre çapları seçilerek ona uygun borulama sistemi uygulanır. Pimaş borularında herhangi bir tıkanıklık istenmeyen sonuçlara sebep olabilir.

tıkanık5Genelde evin en önemli tesisat kısmı olan bu borular tıkanıklık yapmadığı sürece insanlar için pek bir önem arz etmez. Ancak  gerçekten herhangi bir aksaklık ve tıkanıklık olduğu esna da bu tesisatın ne kadar önemli olduğunu anlarız.

İnsanların genelde evlerinde veya çalıştıkları yerlerde karşılaştıkları bu durum eski yöntemler ile açılmaya kalktığında pek sonuç alınamayarak daha sıkıntılı durumlara da yol açma şansı vardır.

Çoğunlukla tıkalı alana bilinsizçe sokulan cisimler veya kullanılan kimyasallar borulara veya boru içerindeki contalara zarar vererek su kaçaklarına sebep olabilir.

Teknolojinin gelişmesi ile Ergene robotla tıkanıklık açma işlemi için kullanılan ekipmanlarda gelişerek hayatımızı 2013-05-19-171kolaylaştırdı. Tıkalı bölgeye salınan makine ve onun sipreli tıkalı alanda yaptığı dönme hareketi ile tıkanmaya sebep olan parçayı ya iterek ya da siprel uca sararak geri çekme işlemi ile tıkanıklığı giderir.

Ergene tıkanıklık açma işlemi için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Yapılan çalışma işlemi ile tıkalı olan bölge açılarak suyun akışı sağlanır. Tıkalı olan bölgeye kamera salınarak oradaki olay netleştirilir. İleri de tıkanmaya sebebiyet verecek herhangi bir parça ,cisim kalmış mı diye kontrol edilir. Firmamız Tekirdağ , ilçeleri ve tüm Trakya bölgesine hizmet vermektedir.

 

23 Temmuz 2015 tarihinde Tesisat temizleme içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: