Tekirdağ robot cihazla su kaçağı bulma

Tekirdağ robot cihazla su kaçağı bulma profesyonel ekipmanlar ile yapılmaktadır. Firmamız  teknolojik  ekipmanlar ile su kaçağını kırmadan  tespit etmektedir.

kırma islemiSu kaçakları zamanla veya usta  hatalarından meydana gelmektedir. Zamanla ortaya çıkan su kaçakları sürekli basınç altında kalan boruların deforme olmasında veya sıcak su hatlarında meydana gelen ısınma soğuma olayları sonrası genleşen borular su kaçaklarına sebebiyet vermektedir.

Su izlemesi zor bir yapıya sahip olduğu için bazen sızıntılar kaçak ile alakasız bir yerden çıkma ihtimali de vardır. Bu yüzden suyun çıktığı kırarak su kaçağını bulma ihtimaliniz yarı yarıdır.

Çünkü su kendine bulunduğu alandan başla bir alana yol yapabilir veya mevcut alanda bulunan başka boruları takip ederek farklı bir yerden çıkabilir. Bu yüzden kırmadan önce bir daha düşünün.

su kaçak 1

Firmamız evinizde yaptığı testler sonucunda evinizde kaçak var mı yok mu tam tespiti yapmaktadır. Bazen suyun aktığını düşündüğümüz dairelerde  uyguladığımız test çalışması sonucunda o daire ile alakalı hiçbir sıkıntı olmadığı da görüyoruz. Bu da kırma öncesinde profesyonel cihazlar ile yapılan çalışmanın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Firmamız Tekirdağ kırmadan su kaçağı bulma  konusunda uzman ekip ve ekipmanlardan oluşmaktadır. Size bir telefon kadar yakınız.

17 Mart 2016 tarihinde Su kaçak Tespiti içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: