Lüleburgaz Mutfak gideri tıkanıklığı açma

Lüleburgaz mutfak gideri tıkanıklığı  Ev hanımları için tam bir kabustur. Ev hanımlarının en çok kullandığı alan olan mutfaklar bu tür tıkanmalara olunca çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkabilir.Genel olarak yemek yağları ve yemek parçacıklarının boru içerinde zamanla katmanlaşarak boru da tıkanmalara sebebiyet verir. Lüleburgaz mutfak gideri tıkanıklığını açma işlemini firmamız kırmadan makine ile yaparak sizi bu sıkıntıdan kurtarmaktadır.

tıkıkıMutfak gideri tıkanıklığına hangi kimyasalı kullanmalıyım? Mutfaklardaki borularda oluşan korozyon, yağlanma ve deterjan topaklanması gibi sıkıntılar için piyasa da satılan bir çok kimyasal vardır. Ancak bazıları borulara ve bağlantı contalarına zarar vermektedir. Bu yüzden kimyasal önermek biraz yanlış olsa da granül olan kimyasalları kullanmanızı öneririz.

Lüleburgaz Mutfak giderini kırmadan nasıl açıyoruz? Mutfak giderlerinin genel olarak boru çapları bellidir. Makinemiz de bulunan mutfak giderlerine uygun olan ucu makinaya takarak gider deliğinden içeri salıyoruz. Makinemizin ucundaki helezonlu yay sayesinde boru içerinde tıkalı olan alan kırma veya itme yöntemi ile sıkıntı giderilir.

Bazen mutfağınızı kullanmadığınız halde bile sizin gider borularınızdan su geri gelebilir. Bu da binanızın mutfak gideri tıkanmış olduğuna işaret eder. Binanızdan herhangi biri kullansa dahi su ana giderden gidemeyeceği için en yakın olan daireden dışarı çıkar.Bu genel de en alt katta oturan dairenin başına gelmektedir.

Bu açma işleminde etrafa da, mutfak giderlerine de zarar verilmez. İstenildiği takdirde Lüleburgaz mutfak gideri tıkanıklığı boru içerinde kamera ile görüntüleme yapılarak tıkanıklığın sebebi de öğrenilebilir. Hatta bu sıkıntı sürekli yaşadığınız bir problem ise tadilat için firmamız size gereken desteği verecektir.

12 Mayıs 2016 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 2 Yorum.

  1. Yakup Balaman

    Lüleburgaz da şeker evler de giriş katta oturuyorum. Bir sabah kalktığımda mutfağımız su basmış gördüm. Baktığımda tezgahın altındaki gider borusundan geldiğini gördüm. Ben kullanmadığım halde su ara ara geliyordu. Yöneticiye haber verdim. Birilerini aradı geldiler fakat çözüm olmadı. İnternetten bakarken robotla kırmadan boru açan firma falan yazısını gördüm. Aradım yerleri çorlu daymış arkadaşlar bir kaç saat sonra geldiler sorunumu çözdüler. Bu mesajı beni büyük dertten kurtardıkları için yazıcam demiştim o yüzden yazdım. İyi çalışmalar…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: