Yeniçiftlik klozet tıkanıklığı açma

Yeniçiftlik klozet tıkanması ve çözümü,Yeniçiftlik tıkalı klozet nasıl açılır, Yeniçiftlik de klozetim tıkandı,Yeniçiftlik klozet tıkanmasının çözümü,Yeniçiftlik klozet tıkanıklığı açma,Yeniçiftlik klozet borusu tıkandı, Yeniçiftlik de klozet gideri tıkalı su gitmiyor,Yeniçiftlik de klozetimden su geri geliyor

Klozet tıkanıklıkları   genelde boruların içine giden parçacıkların zamanla giden suyun yolunu keserek geri vermesine sebep olur. Klozet tıkanıklıkları hem ev sahibi için hem de birçok meslektaşımız için pis ve sıkıntılı bir iştir. Klozet tıkanıklıkları  içerisine atılan kağıt havlu ve benzeri parçacıkların zamanla birikip suyun akışı kesmesine sebep olur. Klozet tesisat borularının yapım aşamasında ustaların  yaptığı hatalardan da kaynaklanma ihtimali vardır.

Yeniçiftlik sahil bölgesi olduğu için belediye alt yapı mevcut değildir. Her binanın kendine özel temizlenebilir atık su çukurları vardır. Bölge yazlık bölge olduğu için sezonluk kullanımda atık su ile dolan bu çukurlar zamanında temizlenmediği için  kullanılmayan zamanlarda içerisinde kalıplaşan pislik yeniçiftlik Klozet tıkanıklığına sebep olur. Yeniçiftlik kırmadan Klozet tıkanıklığı açma işlemi için firmamızın tıkanıklık açma robotu mevcuttur. Bu robot sayesinde tıkalı alan tahrip edilmeden açılır.

tıkanıklık açGünümüz teknolojinin gelişmesi ile Yeniçiftlik Klozet tıkanıklığını gidermek artık daha da kolaylaştı. Kolay olması bir tarafa işin adından da belli olduğu gibi pis bir iş olması insanları uzak tutmasına yetiyor. Eski tip yöntemler ile herhangi bir Klozet tıkanıklığında uygulanan yöntemler büyük masraflar açabiliyordu. Hatta  tamamen tadilat gerektirecek durumlar dahi ortaya çıkıyordu.

Yeniçiftlik robotla tıkanıklık açan firmamız  tıkalı olan klozeti önce yerinde sökerek işe başlamaktadır. Makine ile yaptığı  çalışma da bir çok kez  kesin sonuç elde etmiştir. Tıkalı olan bölgeye sokulan makinenin açma aparatı makine yardımı ile döndürülerek tıkanmaya sebep olan parçaya iterek suyun önünü açmış olur. Robotla yaptığımız tıkanıklık açma işlerinde kullanılan çelik yayın uçlarına takılan aparatların bir çok maddeye karşı başarılı olduğunu tespit ettik.

indirTıkanıklık giderimi yapıldıktan sonra kanal görüntüleme de kullandığımız kamera sayesinde tıkanmaya sebep olabilecek başka bir parça kalmış mı diye kontollerimizi yapıyoruz . Yeniçiflik kamera ile kanal görüntüleme işlemi ile tam ve doğru sonuç elde etmekteyiz. Siz de Yeniçiflik te klozet tıkanıklığı ile alakalı yaşadığınız problemlerde firmamızdan destek alabilirsiniz.

03 Haziran 2016 tarihinde Tıkanıklık Açma içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: