Yeniçiftlik tıkalı lavabo & süzgeç açma

Yeniçiftlik tıkalı lavabo açma  işleminde uygulanacak yöntemler bellidir. En kolay ve çözüm sunan yöntem tıkanıklık açma robotu kullanmaktır.

Yeniçiftlik sahil bölgesi olduğu için denize yakın evlerden kurulu bir yazlık belgemizdir. Bu bölgede belediyenin alt yapı çalışması bulunmadığından dolayı insanlar dışarıya kazdırdıkları  foseptik  çukurlarına  atık sularını gönderirler. Bu çukurlar zamanla dolduğu içinde  geri tepme yaparak  lavabo ve süzgeç tıkanıklıklarına sebep olurlar. Yeniçiftlik lavabo ve süzgeç tıkanıklığı açma işlemi için kullanılan ilk yöntem genelde kimyasallara başvurmaktır.

Lavabo ve süzgeç tıkanıklığını için kullanılan  kimyasallar bazen çözüm sunabilir. Fakat genelde işin içinden çıkılmaz bir hal almasına da sebep olabilir. Örneğin bazı etkili kimyasallar borularda yanma veya contaları yakma durumu ortaya çıkabiliyor. Bu da makine ile bile çözümü olmayan bir durum ortaya çıkartıyor.

Yeniçiftlik kırmadan lavabo ve süzgeç açma işlemi için makine gereklidir. Makine ile yapılan uygulama hem zararsız hem de  en pratik çözümdür. Makinenin lavabo ve süzgeçe özel aparatı ile yapılan çalışma sonucunda hiç bir yere zarar vermeden bu sıkıntıdan kurtulursunuz.

Genelde bu tür tıkanmaların sebebi  banyo esnasında dökülen kıl ve tüylerin  topaklanarak bir katman haline dönüşmesi bu tür tıkanmaları meydana getirir. Ayrıca Bu yüzden tıkanıklık açma işleminden sonra   kamera görüntüleme işlemi yaparak sistemin tam açılıp açılmadığı veya başka sıkıntıların olup olmadığı görmüş olursunuz. Bu sayede başınıza bir daha gelecek bu tür olaylardan haberdar olursunuz.

03 Haziran 2016 tarihinde Tıkanıklık Açma içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: