Kapaklı Klozet tıkanıklığı açma

Kapaklı Klozet tıkanması ve çözümü,Kapaklı tıkalı klozet nasıl açılır, Kapaklı da klozetim tıkandı,Kapaklı klozet tıkanmasının çözümü,Kapaklı klozet tıkanıklığı açma,Kapaklı klozet borusu tıkandı, Kapaklı da klozet gideri tıkalı su gitmiyor,Kapaklı da klozetimden su geri geliyor

Konutlarımızda kullandığımız demirbaş ihtiyaç listesinin başında gelir klozetler, Çünkü insani bir ihtiyaç olan tuvalet ihtiyacı evlerimiz klozetler sayesinde karşılanmaktadır.

tıkanık5Klozet tıkanıklıkları genel olarak  kullanım hataları ile alakalı çok tıkanmaya sebebiyet vermektedir. Klozet gider boruları 100 lük dediğimiz PVC pimaş borularından gider sağlanarak atık suyu tahliye edilmektedir. Bu borular düzgün bir eğim ile yapıldıktan sonra  kullanımına da dikkat edilirse tıkanma gibi problemler az seviyede karşılaşılacak mevzulardır. Kapaklı klozet tıkanıklığı açan tesisatçı firma olarak  bu tür problemlere teknolojik yaklaşıyoruz. Boruları kırp dökme yapmadan bu tür sıkıntılardan siz değerli müşterilerimizi kurtarıyoruz.

Klozetin bağlı olduğu pimaş borular zemin altında veya tavanda bütün giderler ile birlikte çalışır genel olarak. Çok az tesisatçı bu boruları bağımsız olarak atık su ana borusuna bağlar. Bu yüzden çoğu kez tıkanıklık evin diğer gider borularını da etkileyebilir. Yada binanın ortak ana gider borusu tıkalı olabilir. Buda en alt katta oturan konut sahibi için çok büyük sıkıntı arz edebilir. Çünkü kendisi atık su borularını kullanmasa bile yukarıdan kullanılan her su direk olarak ana gider borusundan logara gidemeyeceği için o daireden dışarı çıkabilir. Bu da çok sıkıntı verici bir durum ortaya çıkarabilir. Bu yüzden tıkanıklık işleri ciddiye alınacak işlerdir. 2013-05-19-171İşte kapaklı klozet tıkanıklığı nasıl açılır ? kapaklı da klozet tıkanıklığı açan firma var mı ? Klozet tıkanıklığı giderme yöntemleri ? klozet tıkanıklığını hangi kimyasal açar ? gibi soruları bir kenara bırakarak direk firmamıza ulaşıp bu dertten kurtulabilirsiniz.

Ayrıca Kapaklı klozet tıkanıklığı açma kamera ile görüntüleme  yaparak tıkanıklığın nedenlerini tespit edebilirsiniz. Teknolojinin her türlü nimetlerinden faydalanmak sizin elinizde  ister eski yöntemler ile kırma dökme yaparak sonuca ulaşmaya çalışın  isterse bir telefon kadar yakın olan firmamız ile irtibata geçerek bu sıkıntıdan kurtulun.

 

 

11 Haziran 2016 tarihinde Tıkanıklık Açma içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: