Kapaklı tıkalı lavabo & süzgeç açma

Kapaklı tıkalı lavabo açma  işleminde uygulanacak yöntemler bellidir. En kolay ve çözüm sunan yöntem tıkanıklık açma robotu kullanmaktır.

Her evde mevcut olan lavabo süzgeçler zamanı belli olmayan dönemlerde tıkanmalara sebebiyet verebiliyor. Bu da insanları telaşa sevk ediyor. Hemen uygulamaya bilindik yöntemlerden başlanarak değişik uygulamalar yapılıyor. Trakya tesisatBunların bir çoğu başarısız denemeler olurken arada bir de sonuç alınabiliyor. Ancak bazen kaş yapayım derken göz çıkartma durumları da ortaya çıkabiliyor. Genelde kullanıcı eline geçirdiği sivri metal bir parça ile tıkalı lavaboyu kurcalamaya başlıyor. Bu sivri metal elbette borulara veya contalara zarar verebilir bu yüzden doğru bir yaklaşım yöntemi değildir. Bu durum tıkanıklığı çözmediğinde diğer yöntemler sıra ile uygulamaya devam edilir. Örneğin kimyasalllar; Lavabo ve süzgeç tıkanıklığını için kullanılan tıkanıklık kimyasalı kimyasallar bazen çözüm sunabilir. Fakat genelde işin içinden çıkılmaz bir hal almasına da sebep olabilir. Örneğin bazı etkili kimyasallar borularda yanma veya contaları yakma durumu ortaya çıkabiliyor. Bu da makine ile bile çözümü olmayan bir durum ortaya çıkartıyor.

Kapaklı lavabom tıkandı,Kapaklı kırmadan lavabo açan tesisatçı,Kapaklı robotla lavabo açan firma var mı? Kapaklı lavabo ve süzgeç tıkanıklığı açan tesisatçı bulunur mu? gibi sorular ile uğraşmayın. İnternetten Trakya Tesisat firması yazarak numaralarımıza ulaşıp servis isteyebilirsiniz. Sizi bu sıkıntıdan kurtaracak kesin çözüm bizim firmamızdır.

Kapaklı kırmadan lavabo ve süzgeç açma işlemi için makine gereklidir. Makine ile yapılan uygulama hem zararsız hem de  en pratik çözümdür. Makinenin lavabo ve süzgece özel aparatı ile yapılan çalışma sonucunda hiç bir yere zarar vermeden bu sıkıntıdan kurtulursunuz.

Genelde bu tür tıkanmaların sebebi  banyo esnasında dökülen kıl ve tüylerin  topaklanarak bir katman haline dönüşmesi bu tür tıkanmaları meydana getirir. Ayrıca Bu yüzden tıkanıklık açma işleminden sonra   kamera görüntüleme işlemi yaparak sistemin tam açılıp açılmadığı veya başka sıkıntıların olup olmadığı görmüş olursunuz. Bu sayede başınıza bir daha gelecek bu tür olaylardan haberdar olursunuz.

11 Haziran 2016 tarihinde Tıkanıklık Açma içinde yayınlandı ve , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: