Kapaklı Tuvalet tıkanıklığı açma

Kapaklı tuvalet tıkanması ve çözümü,Kapaklı tıkalı tuvalet nasıl açılır, Kapaklı da tuvaletim tıkandı,Kapaklı tuvalet tıkanmasının çözümü,Kapaklı tuvalet tıkanıklığı açma,Kapaklı tuvalet borusu tıkandı, Kapaklı da tuvalet gideri tıkalı su gitmiyor,Kapaklı da tuvaletimden su geri geliyor

Tuvalet tıkanıklıkları   genelde boruların içine giden parçacıkların zamanla giden suyun yolunu keserek geri vermesine sebep olur. Tuvalet tıkanıklıkları hem ev sahibi için hem de birçok meslektaşımız için pis ve sıkıntılı bir iştir. Tuvalet tıkanıklıkları  içerisine atılan kağıt havlu ve benzeri parçacıkların zamanla birikip suyun akışı kesmesine sebep olur. Tuvalet tesisat borularının yapım aşamasında ustaların  yaptığı hatalardan da kaynaklanma ihtimali vardır.

Günümüz teknolojinin gelişmesi ile Kapaklı tuvalet tıkanıklığını gidermek artık daha da kolaylaştı. Sadece kolay da değil kırma dökme ,tahrip etme dönemi de geri de kalıyor artık. Ancak Kolay olması bir tarafa işin adından da belli olduğu gibi pis bir iş olması insanları uzak tutmasına yetiyor. Eski tip yöntemler ile herhangi bir tuvalet tıkanıklığında uygulanan yöntemler büyük masraflar açabiliyordu. Hatta  tamamen tadilat gerektirecek durumlar dahi ortaya çıkıyordu.

Kapaklı da robotla tuvalet tıkanıklığı  açan firmamız  tıkalı olan bölge de makine ile yaptığı  çalışma da bir çok kez  kesin sonuç elde etmiştir. Tıkalı olan bölgeye sokulan makinenin açma aparatı makine yardımı ile döndürülerek tıkanmaya sebep olan parçaya iterek suyun önünü açmış olur. Robotla yaptığımız tıkanıklık açma işlerinde kullanılan çelik yayın uçlarına takılan aparatların bir çok maddeye karşı başarılı olduğunu tespit ettik.

 

Tıkanıklık giderimi yapıldıktan sonra kanal görüntüleme de kullandığımız kamera sayesinde tıkanmaya sebep olabilecek başka bir parça kalmış mı diye kontrollerimizi yapıyoruz. Yapılan profesyonel çalışma ile tam ve doğru sonuç elde etmekteyiz. Siz de Kapaklı da tuvalet tıkanıklığı ile alakalı yaşadığınız problemlerde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kapaklı tuvalet tıkanıklığı açan tesisatçı firması olarak bu işlemlerde  sizi sıkıntıya sokmadan.kırma dökme işlemi yapmadan önce firmamız ile irtibata geçmenizi öneririz. Çünkü sebep bilinmeden sonuç alınması biraz zor olur. Bu yüzden Kapaklı tuvalet tıkanıklığı kamera ile görüntüleme yapılarak açılma sonrası durum değerlendirilmesi yapılarak esas nedeni veya boru içerindeki durumu tam analiz ederek sonucu ortaya çıkartmalıyız.

11 Haziran 2016 tarihinde Tıkanıklık Açma içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 2 Yorum.

  1. ferda yilmaz

    Kapaklı cumhuriyet mah. oturuyorum. benim sıkıntım her zaman olmuyor. Tuvalete yoğun su verdiğim zaman banyonun süzgecinden su geri çıkıyor. Bunun için birşey yapabilirmiyiz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: