Tekirdağ robotla tıkalı klozet açma

Tekirdağ tıkalı klozet açma işlemini kırmadan robotla yapmaktayız.  Günlük hayatta en çok kullandığımız klozet veya yer tuvaletleri  hiç olmadık zamanlarda tıkanmalar yaparak  zor durumlara yol açmaktadır.

Malumunuz klozet ve yer taşı tuvaleti tıkanıklığı Tekirdağ da açma işlemi herkes tarafından yapılan işlerden değildir. Normal bir tesisatçı bu tür tıkanıklık ileri için elinde ekipman bulunmadığı için pek uğraşmak istemez. Haklıdır da çünkü açılmama ihtimali ve işin pis olma durumu uğraşmaya değmez diyerek geçiştirilebilecek bir durum ortaya çıkartır.

Tekirdağ yer taşı tuvaleti ve klozet tıkanıklığı açma servisi olarak bu tür problemlerinize kırma dökme yapmadan özel makine ile açıyoruz.  Ayrıca boru içini gösteren kamera yardımı ile de pimaş borusunun içerisini görüntüleyerek başka sıkıntılı durumlar olup olmadığını tespit ediyoruz.

Tekirdağ  klozet tıkanıklığını kamera ile görüntüleme yaparak hastalığın sebebini tespit ederek tedaviyi ona göre uyguluyoruz. Klozet tıkanıklığını açma işlemi yapmak için önce yerinden sökmek gerekmektedir. Demonte hale getirilen klozet gider tıkanıklığı oluşmuş boru içerisine salınan özel robot ile  tıkanıklık açılarak sistem işler hale getirilmektedir. Sonra sistem kamera ile görüntülenerek  kontrol edilmektedir. Herhangi bir aksilik size ileride sorun çıkarılabilecek durumlar önceden tespit edilerek size bildirilmektedir. İstenildiği takdirde tespit edilen arıza ile alakalı  teklif verilerek tamirat işlemi de yapılmaktadır.

Klozet tıkanıklığı açma fiyatları nelerdir? 

Tıkanıklık açma işlemleri için kullanılan ekipmanın değerine ve yapılan işin pis ve hastalıklı olma durumu göz önüne alındığında bu yer taşı tuvaleti ve klozet tıkanıklığı açma işlemi için alınan ücret az denilebilir. Çünkü malzeme gerçekten pahalı bir malzemedir. Alırken dünya para verirsiniz.  Baktığınızda pis bir iş dikkat edilmez ise bulaşıcı hastalık vesaire durumlar ortaya çıkabilir. Servis ,elaman çalıştırma,sigorta dükkan kirası derken bayağı bir maliyet var aslında firmaların sırtında. Ancak müşteri için de pahalı olma durumu var elbette. Aslına bakıldığında kırma dökme ve başka bir masraf olmadığı için çok çok ekonomik bir iştir.

Tekirdağ klozet gideri açan tesisatçı firma olarak sizi bu tür zor durumlardan kısa süre içerisinde kurtarıyoruz. Konu ile alakalı detaylı bilgi için firmamız ile irtibata geçiniz.

 

 

20 Haziran 2016 tarihinde Tıkanıklık Açma içinde yayınlandı ve , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: