Tekirdağ mutfağım tıkandı

Tekirdağ  mutfağınız mı tıkandı? ,Giderden su gerimi geliyor? ,Mutfak lavabonuzda su mu birikiyor?, Çamaşır makinesini açtığınızda mutfak giderinden su geri mi tepiyor? ,Bulaşık makinesi çalıştığında tezgahın altından su mu geliyor? ,Siz kullanmadığınız halde mutfak giderinden su gerimi geliyor ?

02Bütün bu durumlar bir çok insanımızın başına gelmektedir. Gerçekten çok sıkıntılı olan bu durumlar ev halinizin düzenini bir anda bozabilir. Sadece sizi değil komşularınızın da bu durumdan etkilenmesine sebep olabilir. Mutfak giderlerinde oluşan katmanlaşma zamanla tıkanmaya sebebiyet verebilir.  İnsanlar kendince çözüm olsun diye mutfak lavabo tıkanıklığına sebep olmasın diye lavabo içi süzgeçlerden kullanarak gidere büyük parçacıklar gitmesini engellemeye çalışır. Elbette doğru bir davranış olan bu tutum çoğu zaman işe yaramaktadır. Ancak sadece parçacıklar değil yemeklerde kullanılan yağlarda bu giderlerden gitmektedir. Üstelik yemek yağlarını tutacak bir süzgeçte yoktur. Zamanla mutfak giderlerinde dirsek veya dönüş dediğimiz bu yerlere yağların tabakalaşma yaparak tıkanma oluşturduklarını çok gördük. Genelde ev sakinleri bu tür problemler ile karşılaşmamak için lavabo açıcı kimyasal kullanarak sorunsuz bir şekilde mutfak giderlerini kullanmak ister. Ancak sonuç olarak çoğumuz bu tür mutfak tıkanıklıklarına maruz kalmaktayız.  İşte Tekirdağ mutfak gideri tıkanıklığı açma servisi olarak başınıza gelen bu tür olaylardan sizi kurtarıyoruz. Hem de mutfağınızı kırma dökme yapmadan… Tekirdağ tıkalı mutfak lavabosu açan robot sayesinde etrafa zarar vermeden  fazla vaktinizi almadan tıkanıklığı gideriyoruz.

Firmamız bünyesinde bulunan tıkanıklık açma robotu ve kamera görüntüleme robotu ile size profesyonel çözümler sunmaktadır. Sizde fazla başınızı ağrıtmadan  Tekirdağ ve ilçelerinde  mutfak tıkanıklığı problemleriniz için firmamızdan destek alabilirsiniz.

25 Haziran 2016 tarihinde Tıkanıklık Açma içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: