Çorlu cihazla su kaçağı bulma

Çorlu cihazla su kaçağı bulma profesyonel cihazlar ile yapılması gereken bir işlemdir. Trakya tesisat firması olarak bu işlemleri cihazlar ile yapmaktayız. Zaman zaman oturduğumuz konutlarımızda, evlerimizde veya iş yerlerimizde kullandığımız su tesisat borularında oluşan kaçakları bulmada yarayan cihazlardır.

corlusukacaktespitiKullandığımız su tesisat boruları  inşaat esnasında yapıldığı için hem görüntü kirliliği açısından hem de dışarıdan gelecek darbe vurma ,kırma gibi olaylardan korunması için genel olarak tesisat boruları zemin altından yapılmaktadır. Ancak zemin altından yapılan borularda değişik sebeplerden dolayı sıkıntı verici durumlar ortaya çıkartmaktadır.

Örneğin yapım esnasında dikkat edilmeyerek veya özenilmeden yapılan işçilik sonucunda ileride dairemizde su kaçağına sebebiyet verecek durumlar ortaya çıkabilir. Su kaçakları sebeplerini saymaya kalkarsak bir çok etken sayılabilir. Ancak su kaçağı sebeplerinden çok sonucu yani tamirinin en kolay ve ekonomik şekilde yapıldığı daha önemlidir. IMG-20150611-WA0015Çorlu su kaçağı tespiti yapan firma  olarak temin etmiş olduğumuz elektronik cihazlar ile su kaçaklarına sebep olan nedenleri tespit ederek tamirini yapıyoruz.  Elektronik cihazlar ile su kaçağı tespiti işlemini Çorlu da yapan ilk firma olarak bu konuda edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimize hizmet olarak sunmaktayız.

Çorlu Kamera ile su kaçağı tespiti yapmak sadece cihazlara atfedilecek bir iş değildir. Bu işi yapan usta ve firmanın da etkin rolü vardır. Çünkü makine tek başına bir şey ifade etmemektedir. Kullanıcısı çok daha önemlidir. Firmamız bu konuda kendi yetiştirmiş olduğu çekirdekten yetişme elemanlar ile hizmet vermektedir. Çorlu su kaçağı bulan tesisatçı firması olarak bu konuda etkin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. Sizde bu tür problemler yaşıyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Bilgi firmamızı arayabilirsiniz.

03 Ağustos 2016 tarihinde Su kaçak Tespiti içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 1 Yorum.

  1. Çorlu cihazla su kaçağı bulma işi için Trakya Tesisat firması ile görüştüm. Biraz fiyatı yüksek buldum. Fakat komşumun her gün gelmesinden sıkılmıştır. Evime geldiler bayağı bir inceleme sonucunda cihaz gerektirmeyecek bir yerden su kaçağı olduğu söylendi. İlk etapta çok mantıklı gelmedi ama o kadar uğraştınız diyerek paralarını verdim. Fakat içimde rahat etmedi. Belli bir süre bekle demişlerdi. Gerçekten sıkıntı çözüldü. Bu yorumu da çözülmez ise kötü yorum yazacağımı söylemiştim. Sıkıntı giderildi bari övme maksatlı bir yorum yazayım istedim. İyi çalışmalar….

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: