Çorlu Su kaçağı Tespiti ve tamiri

Çorlu su kaçağı tespiti ve tamiri işleminde su kaçak tespiti kırmadan yapılarak en az hasarla halledilmektedir. Kullanılan makine ve ekipmanların kaliteli olması ile en hassas su kaçaklarını bulma imkanı ortaya çıkmıştır.

Teknolojinin tesisat alanına kattığı yeniliklerden olan su kaçağı tespit cihazları  zemin altında veya beton altında kalan kısımlarda oluşan kaçakları bulma kolaylığı sağlamaktadır. Bu sayede  yapılacak işin önce tespiti yapılarak sıkıntı en aza indirilmektedir. Çorlu su kaçağı bulma işlemi yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Elbette her işin ustası olduğu gibi bu işte de ustalık önemli bir kavramdır. Sadece su kaçak tespit cihazı  tek başına bu iş yeterli olmayacaktır. Ayrıca müşteriler tarafından yanlış bilinen bir diğer husus ise  su kaçağı bulma için herhangi bir çalışma yapılmadığı düşünülerek sadece cihazı daireye götürünce hemen kaçağı bulmasını beklemek büyük bir yanılgı içine düşmektedirler. Aslında su kaçak tespiti yapılırken hassas bir çalışma yapılmaktadır. Yani basite alınacak bir durum değildir.

Kullanıcılar genel olarak evlerinde su kaçağı olup olmadığı anlamazlar. Alt komşusunun şikayeti üzerine evinde su trakya-tesisat-misyonkaçağı olduğunun farkına varan ev sahibi genel olarak ilk önce bu durumu kabullenmek istemez. Çünkü kendi dairesinde ortada görülen her hangi bir aksilik yoktur. Zemin alında kalana boruları da göremediği için  kendi dairesi ile alakalı bir durum olmadığını düşünür. Fakat fayans veya beton altında kalan kısımlar üst taraftan bakıldığında kullanılan daireye pek etkisi olmayabilir. Ancak  su akışkan bir madde olduğu için kendine yol bularak aşağı doğru süzülmeye başlar. Bu da komşunuzun rahatsız olmasına sebep olur. Bu durum karşısında evinizin her tarafına yayılmış olan boruları tamamını kontrol etmek zor bir durum olduğu için  su kaçağını bulmak  profesyonel makineler bulunan firmalardan destek almaktan geçmektedir.

Firmamız  yetişmiş kalifiye elemanları ile  teknolojik ekipmanları ile size teknolojik hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktadır.  Bu tür sıkıntılar yaşadığınızda firmamızdan destek alabilirsiniz.

09 Şubat 2017 tarihinde Su kaçak Tespiti içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 1 Yorum.

  1. Kasım Apaydın

    Evimde yaptığınız tespit ve tamir işleminden dolayı teşekkür ederim.Firmayı tavsiye ederim iyi çalışmalar…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: