Lüleburgaz tuvalet borusu tıkanıklığı açma

Lüleburgaz tuvalet borusu tıkanıklığı açma işleminde kullanılan ekipmanlar çok önemlidir. Eğer profesyonel cihazlar ile bu çalışmayı yaptırırsanız kesin sonuç elde eder kırma dökme yaptırmazsınız.

Tuvaletlerde kullanılan boruların çapı , ve yapısı çok önemlidir. Genel olarak Pimaş ( PVC) dediğimiz plastik borular kullanılmaktadır. Bu borular düzgün yapılmadığı takdirde size ileride sıkıntılı  durumlar ortaya çıkarması muhtemeldir. Pimaş tesisatlarında en çok yapılan yanlış genel olarak  eğimin düzgün verilmemesidir. Eğim dediğimiz borunun akarı meyil dediğimiz durumdur. Pimaş borularda eğim çok önemlidir. Çünkü bu borular birbirlerine geçme yöntemi ile bağlanırlar. Ek parça aralarında conta dediğimiz plastik malzemeler bulunmaktadır. Bunlar eğer meyil düzgün erilmiş ise bu contalardan su sızdırma  durumu pek olmaz. Ancak pimaş boru içerisinde eğer su sürekli kalıyor ise belli bir süre sonra o contalar deforme olarak su kaçaklarına sebebiyet verebilir. Ayrıca pimaş içinde kalan su ve katı maddeler zamanla serleşerek bir tabaka oluşturabilir. Bu da Tuvalet gideri tıkanıklığına sebep olur. Lüleburgaz tıkanmış tuvaleti açma için teknik ekipman gereklidir. Bu teknik ekipman Lüleburgaz kameralı tuvalet borusu açma cihazıdır. Bu şekilde açılmaya çalışılan tuvaletlerde kesin sonuç elde edilerek çözüm sağlanır. En azından kamera ile boru görüntüle  işlemi yapılarak tıkanıklığın sebebi öğrenilebilir. Bu sayede hastalığa tam teşhis konulduğu için çözüm daha kolay olacaktır.

servis-imkani

Lüleburgaz da robotla tuvalet tıkanıklığı açan tesisatçı firma ararsanız bizim firmamız ile irtibata geçmelisiniz. En azından arayıp bilgi almalısınız.  Size bir telefon kadar yakınız.

18 Şubat 2017 tarihinde Tıkanıklık Açma içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: