Tekirdağ Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Tekirdağ kırmadan su kaçak tespiti yapan firmamız Trakya nın bir çok bölgesine servis hizmeti vermektedir. Teknolojinin gelişmesi ile ortaya çıkan su kaçak tespit cihazları ile kırma dökme yapmadan su kaçakları bulunmaktadır.

Tekirdağ  Trakya nın göz bebeği konumunda olup eski bir yerleşim birimidir. Kentsel dönüşüme giren birçok bölgesinde inşaat sektörününde gelişmesi ile bir çok iş olanağı da oluşmaktadır. Eski yapılarda bulunan tesisatların zamanla deforme olması ile oluşan su kaçaklarının bulunması eski usüller ile bulunması hayli zordu. Fakat günümüz teknolojisi ile su kaçak tespit çalışması ile  kırma dökme yapmadan bulunabilmektedir.

Tekirdağ kırmadan su kaçak tespiti

Tekirdağ su kaçak tespiti

Firmamız su kaçak tespiti işini profesyonel cihazlar ile yapmaktadır. Tesisatların genel olarak zemin altında veya da fayans altında olması sebebi ile görünmeyen kaçakları bulabilmek için üretilmiş olan profesyonel tesisat ekipmanları ile  evinizde fazla tahribat yapılmadan su kaçakları bulunabilmektedir.

Sizinde evinizden komşunuza su damlıyor ise veya da dairenizde duvarlarınızda kabarma gibi durumlar görüyorsanız. Bu tür durumlarda yapmanız gereken Tekirdağ cihazla su kaçağı bulma işi yapan bir profesyonel firmadan destek alabilirsiniz. Trakya Tesisat firması olarak size bu tür durumlarda destek vermekten mutluluk duyarız. Firmamızı arayarak bu konuda destek isteyebilirsiniz.

12 Mart 2017 tarihinde Su kaçak Tespiti içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: