Çorlu Su Kaçağı Çözümleri

Çorlu su kaçağı çözümleri; konutlarımızda veya iş yerlerimizde  tesisat ile alakalı oluşan sıkıntılara getirilecek çözümlerden bahsetmek istiyoruz. Tesisat sektöründe uzun yıllardır çalışan firmamız eski ile yeni arasında değişimi takip ederek eski sistemleri ve yöntemleri teknolojiye de uyarlayarak tesisat kaçaklarına çözümler bulmaktadır.

Çorlu Cihazlı tesisatçı

Su kaçakları günümüzde yoğun bir şekilde karşılaştığımız neredeyse her kesin başında olan sıkıntılardandır. Bu durum elbette bizim gibi firmalar için kazanç kapısı olsa da kullanıcılar için büyük problemlere sebep olmaktadır. Çorlu su kaçağı tespit firmamızın bu tür problemlere getirdiği çözümler teknolojinin günümüze kattığı ışık doğrultusunda olmaktadır. Çorlu da cihazla su kaçağı bulma konusunda uzun yılardır hizmet veren firmamız bu konuda etkin tecrübe ve birikime sahip olmuştur.

Cihazla su kaçağı nasıl bulunur?

Aslına bakılırsa cihazla su kaçağı bulma konusunda insanlara yanlış anlatılan çok şey var.Su akışkan bir madde olması sebebi ile şimdiki ev düzenlerinde yani çok katlı ve yan yana yapılan evlerin birbirine bitişik olması  su kaçaklarını bulma durumunu zorlaştıran bir etmen olmaktadır.

Çorlu su kaçağı çözümleri

Dediğimiz gibi suyun akışkanlığı bu tür yerlerde kendine bir akar bularak damlayacağı veya zarar verdiği yeri kendi belirlemesi çoğu kez bizi ve müşterilerimiz yanıltmaktadır. Nasıl mı mesela  su 5 katlı bir yerde  en üst kattan sızıntı yaptığı halde  2. katın banyosundan aşağı damlatma şeklinde bir görüntü veriyor. Bu durum da biz ve müşteri elbette 2. katın üstü olduğunu düşünüyoruz. Çalışma da ona göre yapılıyor fakat bu durum çoğu kez sandığımız gibi gitmiyor. Araştırmalar sonucunda herhangi bir ize rastlanmıyor. Sonra diğer daire den şüphelenilerek diğer dairelerde çalışma yapılıyor. Bu saye de en son üst katta yapılan çalışma ile sonuca ulaşılıyor. Fakat demek istediğimiz su ile alakalı net bir bilgi için bayağı bir araştırma yapılması gerekmekte olduğunu anlıyoruz. Çünkü suya yol tayin edemiyoruz. O kendi akıp yolunu buluyor.

İşte tam burada Su kaçak tespiti cihazlarının ne kadar işlevinin büyük olduğunu anlıyoruz. Ancak müşterilerimizde şöyle de bir kanı oluşmuş. Su kaçağı tespit cihazlarını bir daireye götürdüğünüzde sanki hemen hiçbir şey yapmadan o dairede su kaçağı var mı yok mu söyleyecek.

Hiç de öyle bir durum yok aslında. Çünkü şöyle hastaneye gidiyorsunuz bir sürü cihaz bir sürü uzman doktor var ama sizin hastalığınızın teşhisi için bir sürü tetkit veya tahlil yapılıyor değil mi? Olması gereken de o zaten. Kimse hasteneye girdiği gibi senin hastalığını budur diyip hemen çıkmıyor. Belli çalışmalar yapılıyor tahliller alınıyor , gerekirse rontgen çekiliyor işte bunların sonucunda doktor bir sonuca varıyor ve reçete yazıyor. Su kaçak tespit olayı da birebir aynıdır. Su kaçağı olduğunu düşündüğümüz evde Belli testler ve görüntülemeler yapmamız gerekmektedir. İşte bu çalışmaların ışığında bir sonuca varmaktayız. Öyle cihaz geldi hemen burada kaçak var diye bir durum söz konusu değil. İşte Trakya tesisat olarak dairede yapılacak Su kaçak tespit çalışmasında kullanılması gereken tüm ekipmanları kullanarak  Çorlu da su sızıntı tespiti yapmaktayız.  Elbette böyle bir çalışmanında ücreti ona göre belirlenmektedir. İnsanlara bu durum  ilk bakışta biraz pahalı gelse de hesap yapıldığında çok makul bir durum olduğu görülmektedir. Çorlu cihazla tespit yapan tesisatçı arıyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

04 Haziran 2018 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: