Çorlu Su Kaçağı Bulma Servisi

Çorlu Su kaçak Tespit Firması

Çorlu su kaçağı bulma servisi olan firmamızdan tesisat ile alakalı profesyonel destek alabilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı ile alakalı yaşadığınız sıkıntıları firmamızdan destek alarak çözmeniz artık çok kolay…

Eski veya yeni yapılarda bulunan tesisat sistemlerinin belli bir süre sonra veya da yapım aşamasında oluşmuş su kaçakları için üretilmiş olan özel makineler ile tespit ve tamir işlemi yapıyoruz. Belirli belirsiz dönemlerde ortaya çıkan bu tür olaylar can sıkıcı durumlara sebep olabilmektedir. Hatta o kadar ileri durumlar ortaya çıkmaktadır ki bizim bile aklımız almamaktadır.

https://www.cnnturk.com/turkiye/daireye-akan-su-yuzunden-cinayet

Su kaçakları zaman zaman bir çok insanın başına gelmiş olaylardır. Gelmediyse de illa ki gelecektir. Çünkü her evde ihtiyaç için çekilen su tesisatı boruları,atık su tesisatı boruları veya da ısıtma için çekilen tesisat borularında  belli dönemlerde oluşan sıkıntılar yüzünden su kaçakları oluşmaktadır.

Su kaçaklarının Oluşum sebepleri

Çorlu Su kaçağı tespiti

Tesisat borularında oluşan su kaçakları genel olarak sürekli basınç altında kalan tesisat borularının belli bir dayanma gücünden sonra mukavemetini kaybetmesi ile sızıntı olmasına sebep olabilmektedir. İnşaat esnasında ustanın yaptığı yanlışlar da su kaçağına sebep olabilir. Kullanılan malzeme dayanma gücü az ise sağlam değil ise çabucak sıkıntı çıkartabilir. aslına bakarsanız su kaçaklarının bir çok nedeni olabilir. Örneğin binanızda veya evinizde yaptığınız bir değişiklik ( dış cephe kaplama,mutfak dolabı yenileme veya tadilatlar) gibi durumlar sonrası oluşan sıkıntılara da çok rastladık.

Sonuç olarak su kaçağının neden olduğu değil nasıl çözeceğiniz önemli aslına bakarsanız. Çünkü Su akışkan bir madde olduğu için nereden kaçtığı, kimden sızdırdığı belli olmaz. Özellikle şuan yapılan konutların çok katlı ve yan yana yapılan bitişik nizam dairelerin bu kadar iç içe olması insanları yanlışa sevk etmektedir. Çünkü su akar yolunu bulur diye bir söz vardır. Bu durum suyun diğer daireden kaçırması halinde  sizin dairenizden çıkması engel herhangi bir durum yoktur. Bir çok müşterimize gittiğimizde sıkıntının kendi dairesinden olduğunu düşündüğü için evinin bir çok noktasında tahribat yapmasına rağmen herhangi bir sonuç elde edemediğini gördük. Bizim de karşılaştığımız bir çok enteresan olay olduğunu bildirmek isterim. Bu yüzden suya yön tayin etmek damlattığı  dairede sıkıntı olduğunu düşünmek bazen yanlış şeyler yapılmasına sebep olmaktadır.İşte bu gibi durumlar maruz kalmamak için Çorlu su kaçağı tespit servisi olan firmamızdan destek isteyebilirsiniz.

Su Kaçaklarını Nasıl Buluyoruz ?

Çorlu da su kaçağı bulan tesisatçı

İnsanların kafası yanlış bilinen şeylerle dolu aslına bakarsanız. Çünkü kulaktan dolma bilgiler ile insanlar durumun nasıl yapıldığından habersiz bir şekilde işin sadece su kaçağı tespit cihazı ile çözüleceğini düşünüyor. Eğer sadece cihazla bu iş çözülecek olsa bu işi yapanların tesisatçı olmasına gerek yok. Bu iş biraz insanımız tarafından hafife alınıyor. Bunun sebebi konu ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmamalarıdır. İş aslına bakarsanız cihaz kadar bu işi yapan ustanın da kabiliyetine bağlı bir durumdur. Çünkü cihaz sadece yardımcı elemandır. Önemli olan cihazın verdiği ipuçlarını değerlendirerek sonucu bulan tesisat ustasındadır. Hiçte öyle kolay bir durum yoktur aslında ama bu durum bu şekilde algılanmış ve böylede kalacak sanırım.  Su kaçakları için önce şüphe edilen daire de bir çalışma yapılmaktadır. Su kaçağına sebebiyet verecek etmenler tek tek test ve kontrol edilerek elenmektedir. Sıkıntının olduğu anlaşılırsa o bölgeye yoğunlaşılmaktadır. Bu çalışmalar sonucunda su kaçağı tespiti ve tamiri yapılmaktadır. Çorlu su kaçağı tespiti veya Çorlu cihazla su kaçağı bulma çalışması yaptırmak  isterseniz firmamızı arayarak randevu alabilirsiniz.

06 Haziran 2018 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: