Çorlu Tıkanıklık Açma

Çorlu tıkanıklık açma; kırmadan robotla hiçbir yere zarar vermeden sadece tıkalı olan bölgede yapılan çalışma ile sonuç elde edilen bir çalışmadır.

Çorlu Robotla Tıkanıklık açma

Trakya Tesisat olarak  firmamız en son teknoloji Avrupa dan ithal makineler ile su ile ilgili bir çok sorununuza çözüm buluyor. Konutlarımızda kullandığımız pimaş (PVC) borular gerek kullanım yüzünden gerekse zamanla içerisinde oluşan yağ, pislik ve korozyandan tıkanmaya başlar. Bu gerek konut sahibine gerekse  tıkanmanın olduğu konutta oturan bina sakinlerine büyük sıkıntılar çıkarır. Eskiden olsa tıkanan yeri bulmak, bulduktan sonra da kırmak gerekirdi. Yani bir sürü sorun masraf çıkardı. Trakya tesisat olarak Avrupa dan ithal kaliteli makineler ile tıkanıklıkları kırmadan dökmeden açıyoruz. Ayrıca özel kamera yardımı ile de tıkanmanın sebebini size gösteriyoruz.

Konutlarınız yapılırken dairelerimizde veya evlerimizde kullandığımız  tesisat boruları ve atık su pimaş hatları genel olarak yüzey altında  kalır.  Atık su hatları bazen ters tavan dediğimiz şekilde de yapılarak alttaki komşumuzun tuvalet veya banyosundan gözükebilecek şekilde de yapılabilir.

Atık su boruları evimizin genel olarak ıslak zemin dediğimi yani daha çok su kullanımı olan yerlerde kullanılır. Banyo, mutfak tuvalet gibi yerlerde…

Banyolarda genel olarak duşa kabin, lavabo ,süzgeç ve klozet gibi montaj elemanları ve bağlantıları bulunur.

Çorlu klozet gideri açma

Çorlu da klozet tıkanmasının çözümü olarak kullandığımız robot sayesinde etrafa fazla zarar vermeden tıkalı olan alanda yapılan çalışma ile çözüme kolay bir şekilde ulaşılabilinmektedir. Klozet tıkanmaları genel olarak içerisine atılan sert cisimlerin veya kullanılan tuvalet kağıdı ve kağıt havlu tarzı şeylerin ol açması ile olur. İnsanlar genelde bu tür problemler de eski çözüm yöntemleri ile hortum veya basınçlı su verme yöntemi ile tıkanıklığı gidermeye çalışırlar. Çoğu kez başarı elde edilemeyen bu yöntem bazen işe yarayabilir. Bazen  bu tür tıkanmalara inşaat esnasında yapılan yanlış işçilik ve kullanılan hatalı malzeme de sebep olabilir. Bu yüzden tıkanıklık açıldıktan sonra sebebin ne olduğunu anlayabilmek adına tıkanan boruların içine kamera salarak mevcut alanda inceleme yapılmalıdır.

Çorlu mutfak gideri tıkanmasının sebebi olarak da genel olarak  yemek artıkları ve yağların yol açtığı katmanlaşmadır. Bu tür problemler sıkıntı vericidir. Çünkü sadece sizin mutfağınız değil mutfak giderinin ana boru hattına bağlandığı alanda olan tıkanma tüm apartmanı etkileyecek hale gelir. Bu da sonucu hoş olmayan bazı sıkıntılar ortaya çıkartır. Bunun çözümü robotla mutfak gideri tıkanıklığı açma işlemi yaparak sorun rahatlıkla çözebilirsiniz.

Firmamız uzun zamandır bu alanda faaliyet gösteren bir firma olma hasebi ile karşılaştığı bir tecrübe vardır. Bazen biz bile  inanamadığımız tıkanma hadiseleri ile karşılaşabiliyoruz.

Trakya tesisat Kanal görüntüleme

İnşaat esnasında kasti veya bilmeyerek  atılan parçaların pimaş hatlarını nasıl tıkadığını çok kez şahit olduk. Yandaki resimde gösterilen  kamera ile yaptığımız görüntüleme de pimaş borularının bağlantı yerinde çatal kısmına sıkışmış pet şişe görülmektedir. Bu hatta su pet şişenin yanından zor da olsa akıp gitmektedir.  Tuvalet veya banyo kullanıldığı zaman katı atıklar bu hattan geçemeyerek bu alanda tıkanma meydana getirerek  komşu daireye de pis suyun akmasına sebep olmuştur. Ekip arkadaşlarımızın yaptığı görüntüleme çalışması ile problem noktasal olarak tespit edilip tamir işlemi uygulanmıştır.

Trakya tesisat olarak Çorlu’ ya 7 /24 hizmet anlayışımız , uzman ve tecrübeli kadrosu müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendine prensip edinmiş bir kuruluştur.

Her türlü tıkanıklık açma ve gider açma işlemi için firmamızı arayabilirsiniz…

 

08 Haziran 2018 tarihinde Tıkanıklık Açma içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 1 Yorum.

  1. Öner Altay

    Banyo giderim tıkanmıştı. Kendimce bşyler denedim ancak açamadım. İnternetten araştırma yaptım Trakya Tesisat a ulaştım. Ertesi gün için randevu verdiler, Makine ile gelip 5 dakika da açtılar. Teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: