Lüleburgaz Tıkanıklık Açma

Lüleburgaz  tıkanıklık açma,Kırmadan tıkalı boru açma lüleburgaz,klozet tıkanıklığı açma,lüleburgaz tuvalet tıkanıklığı açma,mutfak gideri açma

Lüleburgaz Robotla Tıkanıklık Açma

Trakya bölgesinin tamamına servisi bulunan  firmamız en son teknoloji Avrupa dan ithal makineler ile su ile ilgili bir çok sorununuza çözüm buluyor.Konutlarımızda kullandığımız pimaş (PVC) borular gerek kullanım yüzünden gerekse zamanla içerisinde oluşan yağ,pislik ve korozyandan tıkanmaya başlar. Bu gerek konut sahibine gerekse  tıkanmanın olduğu konutta oturan bina sakinlerine büyük sıkıntılar çıkarır. Eskiden olsa tıkanan yeri bulmak,bulduktan sonra da kırmak gerekirdi. Yani bir sürü sorun masraf çıkardı.Trakya tesisat olarak Avrupa dan ithal kaliteli makineler ile tıkanıklıkları kırmadan dökmeden açıyoruz.

Özellikle mutfak giderlerinde yeni yapılan binalarda kat sayısının fazla olması ve bir katta birden fazla daire yapılması mutfak giderlerinde sıkıntılı durumlara sebebiyet vermektedir. Lüleburgaz Mutfak lavabosu tıkandığında firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz. Lüleburgaz mutfak gideri açma işlemini kırmadan özel cihazla yaparak sizi bu dertten kurtarabiliriz.

Lüleburgaz Tıkalı lavabonun etkisi

Ayrıca tıkanma sonrası borularda kalan su contalar dan da dışarı sızarak zemine yayılmaya başlar.Bu yüzden alt katınızdaki komşunuzun tavanında su akmaya bile başlayabilir. Bu da sıkıntının bir ana önce çözülmesi gerektiğini ortaya çıkarır.  Tıkanmadan dolayı oluşan su kaçağı komşunuzun dairesinin tavanında istenmeyen görüntülere sebebiyet verir. Çünkü atık sudan sızan su kirli olduğu için tavanda  renk değişimine ve kokuya sebebiyet verir.

İşte bu tür problemleri  kırmadan robotla açıyoruz.   Tıkanıklıkların oluşabileceği alanlar genelde atık suyun kullanıldığı alanlardır. Mutfak gideri tıkanıklığı,banyo gideri tıkanıklığı,Lavabo tıkanıklığı,klozet tıkanıklığı,tuvalet tıkanıklığı,süzgeç tıkanıklığı gibi…

Ayrıca firmamız boru içini de görüntüle yaparak eğer su bulanık değil ise tıkanıklığın sebebini dahi görebilir. Ya da tıkanıklık açıldıktan sonra tıkanmaya sebep olan parçalardan kalan var mı yok mu diye görülebilir. Bazen yapım esnasında oluşan ters meyil hataları da  kamera görüntüleme yöntemi ile tespit edilerek sıkıntıya çözüm üretilebilir.Her türlü tıkanıklık açma ve gider açma işlemi için arayabilirsiniz…

 

08 Haziran 2018 tarihinde Tıkanıklık Açma içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 3 Yorum.

  1. Çağdaş Bilgin

    Lüleburgaz Aydınlar sitesinde oturmaktayım. Lavabomuz tıkandı. Bu işi kırmadan yapabilen firma aradım. Lüleburgaz da bulamadım. Çerkezköy de Trakya tesisat diye bir firma buldum. Aradım arkadaşlar hemen ilgilendiler sorunumuzu çözdüler. Sinan Ustaya ve arkadaşına teşekkürler.

  2. Trakya tesisat firmasına teşekkürler. Evimde yaptığınız çalışma ile bu büyük dertten kurtardınız. Hayırlı işler…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: