Kapaklı Su kaçak Tespiti

 

Kapaklı su kaçak tespit cihazı  ile banyodaki su kaçak sorunlarınıza  teknolojik çözümler bularak evinizde oluşan hasarı en aza indirebilirsiniz. Kapaklı daki banyonuzdan komşunuza su mu sızıyor,Salonunuzun parkesi mi, şişti,komşunuzun banyosunun tavanın rengimi değişti, artık bunlar sorun olmaktan çıkıyor.

Kapaklı Cihazla Su kaçağı bulma

Kapaklı Su Kaçak tespiti

Trakya tesisat olarak Kapaklı su kaçak tespit cihazı teknolojik cihazlar ile müdahale ederek size profesyonel  çözümler sunuyoruz. Kaçak olan yeri noktasal olarak tespit ederek  sizi büyük bir maliyetten kurtarıyoruz.Evinizin banyosunu kalebodur,seramik hepsini yeni yaptırdınız ve komşunuz sizin daireden aşağıya damlama yapıyor diye size şikayete geldi,  Ne yapacaksınız? komple tekrar tadilat mı?

Tabiki hayır  bizi Arayın en az hasar ile sizi bu dertten kurtaralım.

Uzun süre basınç altında kalan  demir tesisat borularının aşınması ile yapılan plastik borular üzerindeki yanlış uygulamadan dolayı zamanla banyonuzda ,tuvaletlerinizde veya mutfaklarınızda su kaçakları oluşur, Bazen bu su kaçakları çok büyük sızıntılar olup hemen belli olur. Bazen ise su kaçakları küçük damlamalar olduğu için zamana yayılarak ancak belli olur. Oluşan bu su kaçakları komşunuzun tavanında hasarlara yol açar ve komsunuz ile sorun yaşamanıza sebep olur. Bu tür su kaçakları problemleri eskiden zor halledilebilen zahmetli ve çok masraflı bir işti. Ancak gelişen teknoloji ile akustik dinleme yaparak  mevcut su kaçaklarının noktasal olarak tespit edebilen  su kaçak tespiti cihazları üretildi. su kaçakKapaklı su kaçak tespit cihazı ile  su kaçak tespiti yapan firmamız elindeki teknolojik ekipmanlar ile  tecrübeli ve kalifiyeli elemanlar ile  Kapaklı ve tüm Trakya bölgesinde su kaçak tespiti hizmeti vermektedir. Yerli bir firma olan Trakya Tesisat firmamız  Trakya nın bir çok bölgesine mobil servisler aracılığı ile servis hizmeti vermektedir.

Kapaklı Su kaçak Tespiti

Evlerimizde,işyerlerimizde  ve oturulan bütün konutlarda kullanılan tesisat boruları gerek dikkatsiz işçilikten ,gerek yanlış malzeme seçiminden gerekse dış etmenlerden dolayı zamanla sızıntı yapar.Tesisat borularının çoğu da duvar veya beton içerisinden gittiği için bu kaçaklar gözükmez.Bu kaçaklar duvarda nemlenme ve rutubet,damlama ve su faturalarında ekstra külfete  neden olur.Kaçağın nereden ve temiz su mu ,pis su mu veya kalorifer tesisatından mı olduğunu borular yüzeyden olmadığı için göremezsiniz. Bu da evde büyük bir tadilata sebep olur. Boruların geçtiği yerleri bilip kırmaya başlayarak kaçak bulunmaya  çalışılır.Ancak bu zor ,zaman alan ve masraflı bir iştir. Bu durumu bilerek Trakya Tesisat olarak bu konu üzerinde araştırmalar yapıp Avrupa dan makineler getirerek su kaçaklarını kırıp dökmeden fazla hasar vermeden bulan makineler ile kaçakları noktasal olarak tespit edip onarmayı başardık. Kapaklı da Su kaçak tespiti yapan firma olarak  uzman ekip arkadaşlarımız ile güvenilir ve kaliteli hizmetten ödün vermeyen bir firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kullandığımız Avrupadan ithal kaliteli malzemelerimiz ile kaçakları kırmadan çok hasar vermeden hallediyoruz.

Trakya TesisaT Kaçak Bulma cihazı

Kullanım alanları…

  1. Su hatlarında olan kaçakları çok hızlı bir şekilde tespit etmek için.
  2. Ev servis bağlantı hatlarının su sayaçları okunurken ki kontrollerinde incelenmesi ve yerinin tespiti.
  3. Binalardaki tesisat ve ısıtma sistemlerinde olan hataların tespiti

Su kaçağını nasıl buluyoruz

Hassas şekilde ölçüm yapmaya yarayan elle taşınabilir cihazımız akustik ses dinleme yaparak kaçak olan noktadaki suyun zemine çarparak çıkardığı sesi bularak kaçağı bulmaya çalışır.Kaçak olan yerdeki ses dalgalarının seviyesini arttırmak için mevcut bulunan tesisata dışarıdan basınç uygulayarak frekansı netleştirerek noktasal tespit yapıyoruz. Su kaçakları  tesisat alanına,çapına ve konumuna göre cihaza ayrı frekans yayar,bu frekansları ayırt etmek  tecrübeli ve usta eleman işidir.

Kapaklı su kaçak tespiti

Kapaklı su kaçak tespiti,Kapaklı da kırmadan su kaçak tespiti,Kapaklı makine ile su kaçak tespiti,su kaçak tespiti,kırmadan su  kaçak tespiti yapan bir firma olarak 7/24 hizmet alabilirsiniz.

11 Haziran 2018 tarihinde Su kaçak Tespiti içinde yayınlandı ve , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 5 Yorum.

  1. Sitenizde fiyatlar ile alakalı bilgilendirme göremedim. Kapaklı su kaçak tespiti için randevu almalı mıyım yoksa arayınca hemen geliyormusunuz?

  2. İlker Ayrık

    Firma sıkıntısız bir firma rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Kendimde esnaf olduğum için az çok anlarım. Bu firmaya kadar iki üç kişi ile konuştum. Sanki adamlar ayrı bir dünyada yaşıyorlar. Konuşmalar filan bir havalar Sonradan bu arkadaşlara denk geldik çok şükür sıkıntımızı giderdiler. İyi Çalışmalar…

  1. Geri bildirim: Kapaklı Su kaçak tespiti | Trakya Su Kaçağı Tespit Servisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: