Çorlu makine ile su kaçak tespiti

ÇORLU MAKİNE İLE SU KAÇAK TESPİTİ; firmamız tarafından özel ekipmanlar ile yapılmaktadır. Yeni nesil su kaçak tespit eden cihazlar ile evlerinizde oluşan su kaçaklarını kırma dökme yapmadan bulabiliyoruz.

Evlerimizde zamanla kullanım veya inşaat aşamasındayken oluşmuş tesisat problemlerinin belli bir süre sonra dışarı vurması ile ya alt komşunuzun tavanına veya da sizin evinizin duvarlarında rutubetlenme veya su damlacıkları oluşmaya başlar.Bu  durum hem sizi hemde diğer komşularınızı rahatsız edecektir.

Çorlu Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Firmamız yüzeyde görünmeyen tesisat borularında oluşan kırık ,çatlak veya da oluşan sızıntıları teknolojik ürünler ile tespit edip tamirini yapma imkanına sahiptir. Su kaçağı tespiti için özel ekipmanlar gereklidir. Nasıl ki bir hastalığın tespit edilmesi için bazı tahlil veya analizler yapılmaktadır. Bir daire de su kaçağı olup olmadığını tespit etmek içinde belli testlerin yapılması gerekmektedir.  İşte bu testler su kaçak tespit cihazları ile yapılmaktadır. Bu tür durumlar yaşandığında firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz.

Su kaçak tespiti günümüz koşullarında yaygınlaşan bir iş türü haline gelmiştir. Hatta neredeyse bir sektör haline gelmiştir. Bu durumun avantajları olduğu gibi dezavantajları da olmuştur.

Su kaçağını nasıl buluyoruz? sorusunun cevabı elbetteki özel ekipmanlara ile fakat iş sadece  makine ve cihazlara bağlı değildir. Her işte olduğu gibi bu tür işlerde de ustalık çok önemli bir faktördür. Tesisat sektöründe uzun yıllardan beri hizmet veren firmamız bu konu ile alakalı 7 yıldan beri hizmet vermektedir. Bu işte alt yapı olmadan iş yapmak çok zordur. Çünkü firmamız bu konuda bir kaç deneyim yaşamış bir firma olarak işi sadece cihazlara bağlamanın yanlış olduğunu tecrübe ederek anlamıştır.

Cihazının kaliteli olacak fakat ustanız da becerikli ve kabiliyetli olmak zorundadır. Yoksa işinizden pek verim alamazsınız. Su kaçağında dairede veya her neredeyse  kaçağı oluşturacak etmenleri önce teker teker elemeniz gerekmektedir.  Bu sayede doğru sonuca doğru gidersiniz. Zaten bir evde su kaçağını oluşturacak kaç tane etken vardır bunu bütün tesisatçılar bilir. Daire ile alakalı çalışma yapıldıktan sonra eğer herhangi bir sıkıntı görülmez ise diğer alternatifler değerlendirilir.Yani aklımızda soru işareti bırakacak herhangi bir etken bırakılmamalıdır.

Çorlu Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Profesyonel cihazlar ile yapılabilecek bir işlemdir. Su kaçakları eğer gözle görülmeyen bir durum ise  fazla zarar vermeden sıkıntının tespitini yapabilmek için profesyonel cihazlar gereklidir.

Banyonuzdan aşağı su mu damlatıyor?  Duvarınızda rutubetlenme mi var ? Tavanınız da boya mı kabarıyor? bunların hepsi su kaçağının haberci olabilir. Ama benim dairemde herhangi bir etki yok. Usta getirdir sen de herhangi bir sıkıntı yok dedi.

İşte bunlar öyle gözle veya tahmin ile yapılacak işler değil. Belli ölçümler ve testler yapılmalıdır ki sizin dairenizde sıkıntı olup olmadığı anlaşılsın. Bun çalışmalar yapılmadan sonuç almak mümkün değildir.

28 Haziran 2018 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: