Çerkezköy makine ile su kaçak tespiti

Çerkezköy makine ile su kaçak tespiti firmamız tarafından yapılmaktadır. Yeni nesil su kaçak tespit eden cihazlar ile evlerinizde oluşan su kaçaklarını kırma dökme yapmadan bulabiliyoruz.

Evlerimizde zamanla kullanım veya inşaat aşamasındayken oluşmuş tesisat problemlerinin belli bir süre sonra dışarı vurması ile ya alt komşunuzun tavanına veya da sizin evinizin duvarlarında rutubetlenme veya su damlacıkları oluşmaya başlar.Bu  durum hem sizi hemde diğer komşularınızı rahatsız edecektir.

Çerkezköy makine ile su kaçak tespiti

Çerkezköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Firmamız yüzeyde görünmeyen tesisat borularında oluşan kırık ,çatlak veya da oluşan sızıntıları teknolojik ürünler ile tespit edip tamirini yapma imkanına sahiptir. Su kaçağı tespiti için özel ekipmanlar gereklidir. Nasıl ki bir hastalığın tespit edilmesi için bazı tahlil veya analizler yapılmaktadır. Bir daire de su kaçağı olup olmadığını tespit etmek içinde belli testlerin yapılması gerekmektedir.  İşte bu testler su kaçak tespit cihazları ile yapılmaktadır. Bu tür durumlar yaşandığında firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz.

Makine ile su kaçak tespitinin Avantajları

Suyun akışkan bir madde olması sebebi ile  kaçırdığı bölgeden değilde çok daha tahmin edilemeyen bir bölgeden ortaya çıktığı ile çok karşılaşmış biri olarak bu tür kaçakların tesisatçı olarak bizi bu kadar yanıltığı durumlarda gerçekten bu cihazlar bir velinimet gibidir.

Çünkü su kaçağının damladığı yer ile patlağın olduğu bölge bazen o kadar zıt bölge çıkıyor ki biz bile inanamıyoruz. Ancak durum gerçekten böyle bu yüzden kırım yapmadan önce cihazlar ile ölçüm yapmak gerçekten işi sağlama almaktadır.Hele ki şuan ki yapılan yapıların bu kadar bitişik ve iç içe geçmesinden dolayı çok katlı ve daire sayısının fala olduğu yerlerde su kaçak tespiti yapmak cihaz ile bile zor olmaktadır. Çünkü bir katta bazen dört daire olduğunu düşünün bu daireler herhangi birinden su kaçırdığı zaman damlama yapan daireden çıkamam olasılığı çok yüksek olmaktadır. İşte burada cihaz devreye girerek yapılan ölçümler sonucu sıkıntı olan daire tespit edilerek tahribat o daire üzerinden yapılmaktadır. İşte Çerkezköy Su kaçak tespiti işi için firmamızdan destek alarak sıkıntınızı giderebilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.

03 Temmuz 2018 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: