Çerkezköy Mutfak Gider Açma

Çerkezköy mutfak gideri açma işlemi için kullanıcılar değişik yöntemler denemektedirler. Bir çok kişinin başına mutfak lavabosunda tıkanma gibi durumlar gelmiştir.

Elbette bu bazen çok sıkıntılı durumlara sebep olabilmektedir. Yeni aldığınız bir dairede böyle bir olay bütün mutfak dolaplarınızı veya parkelerinizin zarar görmesine sebep olmaktadır. Böyle bir olayın kimse başına gelsin istemez tabiki…

Ancak sonuç olarak hepimizin evlerimizde kullanmış olduğu yemek yağları veya bulaşık atıkları belli bir süre sonra boru içerinde birbirine tutunarak tıkanmalara sebep olmaktadır. Bu da lavabodan giden suyun geri tepmesine sebep olmaktadır. İnsanlar böyle durumlarda bildik yöntemleri kullanarak açmaya çalışır. Bu çalışma bazen işe yarar bazen ise hüsran ile sonuçlanmaktadır.

Çerkezköy Tıkalı mutfak lavabosu açma yöntemleri

Vakum pompası yardımı ile mutfak lavabo deliğine basınç uygulayarak açma işlemi; Genel olarak daha yeni oluşmuş tıkanmalarda kısmen sonuç vermektedir. Fakat açılmadığı takdirde yapılan basınç ile birlikte lavabo altındaki bağlantı sifonunun yerinde çıkmasına sebep olabilir. Bu da evinizin mutfağının batmasına sebep olur. Yani sıkıntılı bir durum ortaya çıkartabilir.

Kimyasal ile mutfak lavabosu açmak: Kullanıcıların en çok denedikleri yöntemdir. Herhangi bir nalburdan veya başka bir yerden aldıkları kimyasal maddeyi mutfak lavabosuna dökerek açmaya çalışmak. Elbette yukarıdaki yöntemden daha tehlikeli ve kalıcı hasarlara sebep olabilir. Özellikle kullanıcıların dökme talimatını dikkate almayarak bilinçsizce yaptıkları hareketler yüzünden zehirlenme ,solunum rahatsızlıkları ve ciltte yanıklar meydana gelebilir. Ayrıca şimdiye kadar yapılan çalışmalarda pekte kullanışlı ve işe yarar bir yöntem olmadığı sabitlenmiştir. Müşteri arda arda para verip kimyasalları sadece dökmekle kalmaktadır. Herhangi bir açılma söz konusu olmamaktadır. Genel olarak kimyasal tam tıkanma yaşanmadan dökülürse daha verimli olabilir.

İtfaiye veya belediye ekipleri ile tazyikli su basma yöntemi: Bu yöntem diğerlerine göre daha etkili fakat olmaması durumunda daha sıkıntılı durumlar ortaya çıkartan bir yöntemdir. Basınçlı su ile basıldığında eğer su gitmez ise geri tepme daha kötü bir şekilde evin her yerinde kendini gösterebilir. Ancak yukarıda bahsettiğimiz diğer yöntemlere göre en verimli olanıdır.

Çerkezköy Robotla Mutfak Gideri Açma: İşin en kolay ve bakıldığında en çabuk sonuç alacağınız yöntemdir. Müşteriye ilk başta pahalı da gelse kesin sonuç alabileceği bir durumdur. Makine ile herhangi bir yere zarar vermeden ,kırma dökme yapmadan tıkanıklığı giderebilirsiniz. Vereceğiniz 150 ila 200 TL arasında bu sıkıntıdan kurtulursunuz. Hiç o kadar uğrasa sıkıntıya gerek yok. Zaten açılacak diye kimyasala vereceğiniz paraya  bu sıkıntıdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Ayrıca mutfak gideri açılmadığı zaman servis ücreti haricinde para da vermiyorsunuz. Yani iş garantili açılırsa  bahsi geçen paraları alıyoruz. Ayrıca kamera ile görüntüleme yaparak sıkıntının bir daha ortaya çıkıp çıkmayacağı da görülmektedir.

20 Temmuz 2018 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 1 Yorum.

  1. Çerkezköy de mutfak lavabosundan su geliyordu hem de biz kullanmadığımız halde Trakya tesisatı aradık makineleri varmış sağolsunlar gelip sıkıntımızı giderdiler gece rahat bi uyku çektik. Sinan Ustaya teşekkür ederiz aradığımız saatte gelip işimizi çözdükleri için

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: