Çerkezköy Petek temizleme

Çerkezköy tesisat temizleme,Çerkezköy petek temizleme,Çerkezköy radyatör temizleme,Çerkezköy Petek yıkama,Çerkezköy makine ile tesisat temizleme,Çerkezköy kimyasallı tesisat temizleme

Tesisat Temizleme Neden yapılmalıdır.

Kombi ve  kat kaloriferi tesisatlarını kapalı devre tesisat olduğu için  sistem içerisindeki korozyon,kireçlenme ve tıkanmayı göremeyiz. Zamanla bu tıkanma ve kireçlenme tesisat içerisindeki akışı engellemeye başlar. Buda size maliyeti yüksek faturalara ve ısınmadan  boşu boşuna gaz sarfiyatı demektir. Ekonomik açıdan çok zarar veren bu durumu düzeltmek için  belirli periyotlarla tesisatı temizlemek gerekir.

Yerli firma olan Trakya Tesisat  bölgenin ihtiyaçlarına göre   teknolojiye uygun araç, ekipman  ve kalifiye elemanları ile  bölge de etkin hizmet vermektedir.

Çerkezköy tesisat temizleme firması olarak  Çerkezköy petek temizliği,radyatör temizliği ve yerden ısıtma sistemlerinde kimyasallı temizlik yaparak hem tesisatınızın ömrünü uzatır hemde ekonomik açıdan sizi fazla ödeme yapmaktan kurtarır.

Çerkezköy Petek Temizleme

Petek temizliği; her zaman  yani her sene yapılan bir uygulama değildir. 2 veya 3 senelik periyotlar ile yapılan bir bakım türüdür. Kombi bakımı gibi her sene yapılmaz. İşte bu yüzden petek temizliği ve kombi bakımı arasında fark vardır. Biri her sene yapılır diğeri ise 2 ve 3 yıllık aralıklar ile yapılmaktadır.

Firmamız petek temizliği işlemini hem kimyasallı hem de yeni nesil hava destekli makine ile yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz hangisini tercih eder ise firmamız ona göre bir çalışma uygulamaktadır. Bazı durumlarda ikisi birlikte bile yapılmaktadır. Bu biraz tesisatın geçmişine ve yapılış şekline de bağlı olarak değişir.Bu durumu elbette biz tesisat ustaları olarak da değerlendirebiliriz. Tabi ki siz kullanıcılar olarak da seçi,m yapabilirsiniz.

Firmamız konusunda uzman eleman ve ekipmanları ile geçmişten gelen bilgi ve tecrübesiyle İstanbul dan sonra yaklaşık 7 yıldan beri Trakya bölgesinde faaliyet göstermektedir. İşinizi riske atmayın Trakya Tesisatı arayın rahat edin.

Peteklerde Ters Bağlantı olup olmadığını nasıl anlarım?

Tesisat yapım işlerinde bazen alt yapıyı yapan ile montaj işlemini yapan aynı firma olmayabilir. Çünkü firmaların verdikleri fiyat bazen kullanıcılar fazla gelebilir.  Bu durumda kullanıcı kendine başka yerlerden aldığı teklifler doğrultusunda işi başkasına yaptırabiliyor.

Alt yapıda mevcut bırakılan petek ve kombi bağlantıları bazen tesisatçının ruh haline veya sehven unutmasına göre doğru yerlere bırakılmamış olabilir. İşte bu durum en son montaj işlemi yapan kişinin dikkat ederek montaj işlemini yapmasına sebep olur. Eğer  dikkat edilmez ise bağlantılar yanlış yapılarak sistem de ters bağlantı ortaya çıkabilir.

Genel olarak insanlarda yazdan bu tür işleri yaptırdıkları için test etme gibi bir durumları yoktur. Buda kışın ortasında kullanıcıların petekleri kullanmaya başlaması ile ortaya çıkmaya başlar. Kombi derecesi yüksektedir ama oda ve petekler ısınmaz. İşte bu gibi durumlarda tesisatta bir problem olma ihtimali yüksektir. bunu kullanıcı olarak sizin anlamanız biraz zordur. Hatta bizi bile yanan  Sistemde makine ile bakıyoruz. Makine ile sıcaklığın nereden girip nereden çıktığı belli olmaktadır. Bu sayede Petek bağlantıları ters mi  anlaşılmaktadır.

Reklam

27 Temmuz 2018 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 8 Yorum.

 1. Nazlı Çanta

  Çerkezköy Ambardere Doktorlar sitesinde oturmaktayım. Isıtma sistemim kazan sisteminden kombi sistemine geçtim. Kombimi çalıştırmadan önce ksazan da çalışmış petek ve tesisatımın temizlenmesi gerektiğini söylediler.Titiz bir kişi olduğumdan dolayı Bu konu ile alakalı araştırma yaptım. Bu bölgede en etkin firma olarak Trakya Tesisatı gördüm. Firmayı aradım randevu aldım. Arkadaşlar gelip tesisatım ile özel ilgilendiler. Hamza usta ve elemanına teşekkür ederim.

 2. Fırat yıldız

  Çerkezköy de petek temizliği için firma bakıyordum. İnternetten bir firma aradım bu arkadaşlar ile gçrüştüm. Gerçekten temiz çalışıyorlar hanım ortalık batar diye toplamıştı. Boşuna toplamış ellerinize sağlık arkadaşlar

 3. melek şahin

  Merhaba Ustam Çerkezköy petek temizleme işini kaç paraya yapıyorsunuz ve ne kadar sürüyor.

 4. Ali sadi Irmak

  Petek temizliği konusunda Çerkezköy de destek alabileceğiniz kaliteli firmalardandır. Kombi servisinden aldık numarasını gerçekten işlerini iyi yapıyorlar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: