Kapaklı Petek Temizleme

Kapaklı Petek temizliği; Kombi ve  kat kaloriferi tesisatlarını kapalı devre tesisat olduğu için  sistem içerisindeki korozyon,kireçlenme ve tıkanmayı göremeyiz. Zamanla bu tıkanma ve kireçlenme tesisat içerisindeki akışı engellemeye başlar. Buda size ısınmadan  boşu boşuna gaz sarfiyatı yaparak maliyeti yüksek faturalar ödemeye mahkum eder. Ekonomik açıdan çok zarar veren bu durumu düzeltmek için  belirli periyotlarla tesisatı temizlemek gerekir.

Yerli firma bir olan Trakya Tesisat  bölgenin ihtiyaçlarına göre   teknolojiye uygun araç, ekipman  ve kalifiye elemanları ile  bölge de etkin hizmet vermektedir.

Kapaklı tesisat temizleme firması olarak  Kapaklı petek temizliği,radyatör temizliği ve yerden ısıtma sistemlerinde kimyasallı temizlik yaparak hem tesisatınızın ömrünü uzatır hemde ekonomik açıdan sizi fazla ödeme yapmaktan kurtarır.

Kapaklı Petek Temizleme

Petek temizliği; her zaman  yani her sene yapılan bir uygulama değildir. 2 veya 3 senelik periyotlar ile yapılan bir bakım türüdür. Kombi bakımı gibi her sene yapılmaz. İşte bu yüzden petek temizliği ve kombi bakımı arasında fark vardır. Biri her sene yapılır diğeri ise 2 ve 3 yıllık aralıklar ile yapılmaktadır.

Firmamız petek temizliği işlemini hem kimyasallı hem de yeni nesil hava destekli makine ile yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz hangisini tercih eder ise firmamız ona göre bir çalışma uygulamaktadır. Bazı durumlarda ikisi birlikte bile yapılmaktadır. Bu biraz tesisatın geçmişine ve yapılış şekline de bağlı olarak değişir.Bu durumu elbette biz tesisat ustaları olarak da değerlendirebiliriz. Tabi ki siz kullanıcılar olarak da seçim yapabilirsiniz.

Kapaklı da petek temizliği yapan firmalar olarak dışarıdan yani firma olmayan veya da tesisat işi ile alakası olmayan kişiler tarafından petek temizliği yapılmaya çalışılmaktadır. Bazı müşterilerimizde  hem başka bir iş yaparken boş vakitlerinde  petek temizliği veya da başka işler yaparak bizim gibi tesisat konusunda firma sahibi,vergi veren eleman çalıştıran firmalar ile bu seyyar şahısları kıyaslamaktadır. Oysa tesisat konusunda geçmişi olan yeri belli tecrübesi belli referans sahibi yıllardır bu bölgede hizmet veren bir firma ile kıyaslamak hiçte doğru değildir.

Firmamız konusunda uzman eleman ve ekipmanları ile geçmişten gelen bilgi ve tecrübesiyle İstanbul dan sonra yaklaşık 7 yıldan beri Trakya bölgesinde faaliyet göstermektedir. İşinizi riske atmayın Trakya Tesisatı arayın rahat edin.

16 Ekim 2018 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: