Yeniçiftlik Cihazla Su Kaçak Tespiti

Yeniçiftlik Cihazla Su Kaçak Tespiti; bu beldemizde kullanmış olduğumuz ekipmanlar ile su kaçağı olduğunu düşündüğünüz daire de yapacağımız ölçüm ve test işlemleri ile etrafa zarar vermeden tespit etme işlemi yapıyoruz.

Yeniçiftlik  yazlık bir ilçemiz olması sebebi ile kışın çok yoğun olan bir bölge değildir. Yazlık villa ve tatil köyleri ile meşhur olan bu ilçemizde su kaçağı tespiti hizmeti veren Trakya Tesisat size teknolojinin getirdiği yenilikleri sunmaktadır.

 

Kışın donmalardan dolayı su tesisat borularında oluşan kırılma,çatlama ve patlama gibi olayları tespit etmek tesisat boruları zemin altında olduğundan dolayı çok kolay değildir. İşte bu gibi durumlarda teknolojinin getirdiği nimetlerden faydalanmak gerekir. Trakya tesisat olarak su sızıntısı,boya kabarması,tavanda oluşan siyahlanmalar veya kararmalar  gibi durumların su kaçağı olduğunu düşünebilirsiniz. İşte bu gibi durumları ortaya çıkarmak için cihazlar ile daire de kontroller yapmak gerekebilir. Ancak bu tür işlemleri sağı solu kırarak değil yeni nesil ürünler  ile yapmaktayız. Dairenizde su kaçağı olduğunu mu düşünmüyorsunuz, Su faturanız kullandığınızdan fazla mı geliyor, su saatiniz kullanım olmadığı halde dönüyor mu ?, evde su sesi gibi bir ses mi var işte böyle durumlar su kaçağına işaret edebilir. Firmamız tüm Trakya bölgesine bu konularda servis hizmeti vermektedir. Yeni çiftlik de Su kaçağı tespiti hizmet alanlarımızdandır. Bu tür gözle görülmeyen kaçakları yerinde tespit ve tamir etmek için firmamız size destek verebilir.

Dairenizde yapacağımız test ve ölçümler ile dairenizde veya villanız da su kaçağı olup olmadığını tespit edebiliyoruz. Yeni çiftlik de Cihazla su kaçağı bulma, Kırmadan su borusundaki patlağı bulma,kamera ile su kaçak tespiti, gibi hizmetler için firmamızı arayabilirsiniz.

07 Şubat 2019 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: