Kumbağ Tuvalet/Klozet/Mutfak Tıkanıklığı Açma

Kumbağ  Tıkanıklık Açma; profesyonel makineler ile kırmadan,zarar vermeden robotla açabiliyoruz. Tekirdağ Kumbağ da bu tür tıkanma olayları ile çok karşılaşmaktayız. Alt yapı olarak kanalizasyon bağlantılarının pek olmadığı bir yer olan bu bölgede bu tür olaylar ile çok karşılaşmaktayız.

Yazlık bir bölgemiz olan Kumbağ genel olarak yazları nüfusun artması ile kalabalık hale gelir. Tatil beldemiz olan bu bölgede tesisat ile alakalı bu tür hizmetleri veren firmamız  Trakya nın bir çok bölgesine de servis hizmeti vermektedir.

Sahil kesiminde olan bu bölgede Tuvalet tıkanması,Mutfak tıkanması,klozet ve lavabo tıkanması gibi durumlar ile karşı karşıya kaldığınızda firmamızdan yardım isteyebilirsiniz.

Kumbağ da Robot kameralı cihazlar ile kırmadan ve zarar vermeden tıkanıklık açma hizmeti veren yerli firma olan Trakya Tesisat her daim hizmete hazırdır. Bünyesine kattığı teknolojik cihazlar ile profesyonel hizmet sunan firmamız size bir telefon kadar yakındır.

Yazlık bölge olması sebebi ile genel olarak evler villa tipi ve bahçeli olmaktadır. Bahçe kısmından geçen atık su boruları zamanla yetişen ağaç köklerinin baskısına maruz kalmaktadır. Ağaç kökleri pimaş borulara baskı yaparak atık su borularını kırmaktadır.Bu durum da ana gider borularında tıkanmalar meydana gelmektedir. Evlerimizde kullanmış olduğumuz bütün bu atık su giderlerine bağlı borularda tıkanmalar meydana gelmektedir.Genel olarak tıkanan giderleri şöyle sıralayabiliriz.

  • Kumbağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma,
  • Kumbağ Klozet Tıkanıklığı Açma,
  • Kumbağ Pimaş Tıkanıklığı Açma,
  • Kumbağ  Ana gider Tıkanıklığı Açma,
  • Kumbağ Mutfak Tıkanıklığı Açma,
  • Kumbağ süzgeç Tıkanıklığı Açma,
  • Kumbağ Lavabo Tıkanıklığı Açma,

Bütün bu yukarıda saydığımız gider borularında oluşan su gitmeme,Su geri tepme,  gibi olayları yeni nesil cihazlar ile zarar vermeden hallederek size teslim ediyoruz. Artık bu tür olaylardan korkmayınız.

Kumbağ her mahalle ve semtine hizmet sunan firmamızdan destek almak sadece aramanız yeterlidir.

  • Kumbağ Tıkanıklık Açma,
  • Barbaros Tıkanıklık Açma,
  • Altınova Tıkanıklık Açma,

09 Şubat 2019 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: