Çorlu Su Kaçağı Bulan Firma/Tesisatçı

Çorlu Su Kaçağı Bulan Firma; su tesisatı ve atık su borularında oluşan sızıntıları su kaçak tespit cihazları ile kırma dökme yapmadan tespit ederek ufak tadilatlar ile sorunları çözmektedir. Eski veya yeni binalarda meydana gelen bu tür olayları en az zarar ile halletmek için firmamız bünyesine su kaçak tespit cihazları,termal kameralar ve görüntü alabilen cihazları dahil etmiştir.

Yeni nesil bu ürünler ile oluşan su tesisat arızalarını en az tahribat ile halletmek artık daha kolay hale gelmiştir. Daha önce uyguladığımız arızanın yerini kırarak bulma yöntemi hem çok masraflı hem de çok daha zor olmaktaydı. Aslına bakılırsa tesisat firması olarak bizim açımızdan  kolaylık olarak görülse de bir nevi daha fazla iş yapmamıza engel olan bir durum ortaya çıkartmıştır. Çünkü eski yöntemler ile yapıldığında tesisatçılar olarak sonuçta çözüm için uğraşıldığı zaman ne kadar kırılacak veya da komple tadilat gerekecek gibi durumlar bizi pek ilgilendirmezdi. Biz olayı çözene kadar uğraşır ve sonuca bağlardık. Fakat işin sonunda büyük bir külfet ile karşı karşıya kalan müşterilerimiz oluyordu. Ancak şimdiki yeni nesil ekipmanlar ile yapılacak olan işlem sıkıntının olduğu daire de ölçüm ve test işlemi ile lokal çalışma alanları oluşturarak sıkıntıyı yaymadan halletmektir.

Bu müşterilerimiz için daha iyi ve ekonomik olmaktadır. Çorlu su kaçağı bulan tesisatçı olarak bu şekilde hizmet vermekteyiz. Su tesisatlarında oluşan su kaçakları bazen çok belirgin bazen ise çok ufak sızıntılar olduğu için uzun süre ortaya çıkmayan etkiler göstermektedir. Hatta su kaçağı bulunan daire de su kaçağı ile alakalı herhangi bir etki veya iz görünmeyebilir. Fakat su kaçakları bazı durumlarda kolay bir yol bularak alt kata veya da yan daireye sızabilir. Bu durum sizi yanıltabilir. Çoğu kullanıcı bu tür durumlarda pek ta su kaçağı durumunu önemsemez. Fakat su akarak kolay bir yol ile komşunuza zarar verebilir.

Çorlu da su kaçak tespiti,Çorlu su kaçak tespit servisi,Çorlu su kaçağı tespit firması,Çorlu cihazla su kaçağı bulan tesisatçı, Çorlu makine ile patlak boruyu bulan tesisatçı gibi bir ihtiyacınız olursa mutlaka firmamız ile irtibata geçiniz.

Trakya Tesisat olarak sadece ilçemizde değil mobil servis ağımız ile tüm Trakya bölgesine hizmet götürmekteyiz. Su tesisatları ile alakalı bu tür problemlerinizde firmamızdan destek alabilirsiniz.

23 Nisan 2019 tarihinde Su kaçak Tespiti içinde yayınlandı ve , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: