Tekirdağ Su Tesisatı Kaçağı Tespiti

Tekirdağ Su Tesisatı Kaçağı Tespiti; yeni üretilmiş su kaçak tespit  cihazları kullanılarak kırma, dökme yapmadan önce  ölçüm ve test işlemleri yapılarak tespit edilen su kaçak türleridir. Bu tür problemler için tasarlanmış su kaçak tespit cihazları ile bu hizmet verilmektedir. Trakya Tesisat olarak bölgemizde yaygın servis ağımız ve mobil ekiplerimiz ile Tekirdağ da su kaçak tespiti hizmetleri vermekteyiz. Peki evlerimizde hangi tür tesisat kaçakları olmaktadır. İsterseniz onunla alakalı bilgi verelim.

Tekirdağ temiz su (şebeke) tesisatı kaçakları

Şebeke suyu kaçakları evlerimizde kendimiz için ve kullanmış olduğumuz mutfak eşyalarının yıkanması için yani aslında temizlik ve kullanım alanında harcadığımız suyu evlerimize gelmesi için çekilen tesisat hatlarıdır. Bu hatlar gerek inşaat esnasında gerekse sonradan yapılabilmektedir. Önceden demir boru kullanılan şebeke sularında şimdilerde ise plastik boru kullanımı yapılmaktadır. Bu sayede işçilik bakımından ve ekonomik bakımdan daha maliyeti düşük olmaya başlamıştır. Plastik tesisat demir tesisata göre daha sağlıklı ve daha uzun ömürlüdür.

Şebeke suyu kaçaklarında genel olarak demir boru ile ilgili bir kaçak durumu var ise oksitlenmeden veya aşınmadan meydana gelen bir durum ortaya çıkmış olabilir. Demir tesisatlar da uzun süre kullanımdan sonra borularda çürüme gibi durumlar meydana gelebilir. Buda su kaçağı oluşmasına sebep olur. İşte bu gibi durumlarda tesisatlar zemin altında olması sebebi ile bu kaçağı bulmak ve tamir etmek dışarıdan cihaz olmadan olmaz. Tekirdağ da temiz su kaçakları ve demir tesisat kaçakları ile alakalı sorun yaşıyorsanız mutlaka firmamız ile irtibata geçmelisiniz.

Tekirdağ sıcak su kaçağı tespiti

Evlerimizde kullanmış olduğumuz tesisatlar da bir şebeke suyu yani kullanım suyu bir de sıcak su hattı çekilmektedir. Sıcak su hatları özellikle banyo ve mutfak kısımlarında yoğun kulanım halindedir. Banyolarda duş alırken mutfaklarda bulaşık yıkarken çok kullanılmaktadır. İşte bu sıcak su hatları belli kullanımlardan sonra veya tesisat yapımı esnasında yapılan hatalar dolayısıyla su kaçağı oluşumu görülmektedir.

Sıcak su kaçakları tesisatlar sürekli ısınıp soğuduğu için genleşmeden dolayı daha çok su kaçağı oluşumu yapmaktadır. Önceden olmayan yerlerde sonradan çıkma durumu olabilir. Örneğin evi alırken hiç bir şey yoktu fakat belli kullanımdan sonra su kaçağı belirtileri görmeye başladınız. Bu tür olaylar ile çok karşılaşmaktayız. Tekirdağ Sıcak su kaçağı tespiti için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Tekirdağ Atık Su tesisat kaçakları Tespiti

Atık su tesisatlarında oluşan kaçaklar genelde çok uzun zaman zarfında ortaya çıkarlar. Mutfak, banyo ve tuvalet kısımlarında kullanılan pimaş borular genelde kırılma ,çatlama veya da ters meyil dediğimiz akıntı olmadığı zaman genelde bu tür sıkıntılar meydana gelebilir. Atık su kaçaklarını kameralı cihazlar ile tespit etmekteyiz. Bu tür kaçaklar genel olarak oluştuğu yerde renk değişimi, koku gibi durumlar meydan getirmektedir. Atık su kaçağı ile alakalı destek için firmamızı arayabilirsiniz.

Tekirdağ Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti

Konutlarımızda ısıtma amaçlı kullanılan tesisatlara kalorifer tesisatları denmektedir. Bu kalorifer tesisatlarında oluşan kaçaklar hem kombinin düzgün çalışmamasına sebebiyet vermektedir. Hem de kaçak oluşan bölgede boya kabarması ve komşuya zarar vermektedir. Kalorifer kaçakları tespiti gibi durumlar genel olarak cihazlar ile kontrolü yapılmaktadır. Fakat  tespit edilen kaçak tamir esnasında çok maliyet çıkarmaktadır. İşte bu yüzden kalorifer kaçaklarında çözüm olarak kimyasal uygulama yapılması en kalıcı ve çözüm alan sonuç haline gelmiştir. Tekirdağ kalorifer tesisatı kaçağı çözümü firmamız tarafından uygulanan kimyasal ile kalıcı olarak çözülmektedir. Bu tür ısıtma sisteminde oluşan kaçaklar için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Tekirdağ sıcak su kaçak tespiti, Tekirdağ Su tesisatı kaçağı bulan usta,Tekirdağ Cihazla kaçak bulan firma,Tekirdağ da cihazlı tesisatçı,Tekirdağ Su kaçak tespiti,Tekirdağ su kaçağı yapan sucu,

19 Eylül 2019 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: