Marmara Ereğlisi Petek Temizliği

Marmara Ereğlisi petek temizliği; firmamızın basınçlı makine ile kimyasal kullanmadan petek ve tesisat temizleme için kullandığı yöntemdir. Tesisatlarda oluşan kirlilik belli bir süre sonra ısınma durumlarda sorun çıkarmaya başlar. Bunun için belli kullanımlardan sonra petek temizliği gerekli hale gelmektedir.

Marmara Ereğlisi petek temizleme işinde doğalgazın ilçemize gelmesinden bu yana hizmet veren firmamız bu sektörde en gelişmiş makine ve yöntemleri kullanmaktadır. Elbette petek temizliği için kullanılan yöntemler firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. Fakat firmamız ne etkin ve en faydalı yöntemler ile temizlik işlemi yapmaktadır.

Marmara Ereğlisi petek temizliği sadece peteklerin içerisindeki siyah suyun akıtılması ile olmaz. Belli bir basınç ile su ile havayı karıştıran  makine sayesinde güçlü bir temizlik elde edilmiş olur. İşte bu durumda sistem tam manası ile temizlik yapılmış olur.

Petek temizliği işlemi yapıldıktan sonra sistemin havası alınarak yakılma pozisyonuna getirilir. Belli bir süre sirküle edilerek kombinin havasını atmasını sağlayarak yakma işlemini gerçekleştiririz. Bu sayede hem peteklerin havası alınmış olur. Hemde sistem yakılarak müşteriye teslim edilir. Firmamız uzun yıllardan beri bu hizmeti vermektedir. Hem ekipman olarak hem de kalifiye eleman olarak belli bir tecrübeye sahip firmadır. Trakya Tesisat olarak size tesisat ile alakalı her türlü sorunda yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Size bir telefon kadar yakınız.

Petek temizliği suistimal edilen bir iş haline getirilmiştir. Bu çok kişi bilen veya bilmeyen bu işe el atmış sektör ile alakası olmadığı halde  aldığı bir makine ile bu işi yapmaya çalışmaktadır. Bizim gibi firmalarda hem vergi verip hem eleman çalıştırıp sorumluluğumuzun bilincinde olarak  işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız. Burada en önemli etken müşterilerimizin seçici olarak davranması ve işi yaptıracakları zaman düzgün geçmişi olan, referansları ile bilinen ve bu konuda yetkisi olan firmalar ile çalışmaktır.

Petek temizliğini boş vakitlerinde veya vardiya sonrası yapan değil , herhangi bir sıkıntı durumunda aradığınızda ulaşabileceğiniz sorumluluk sahibi,yer ve mekanı olan tesisat sektöründe geçmişi olan  bir firma ile çalışmanız hem sizin sağlığınız ve keseniz açısından hem de biz firmaların iş kalitesi ve rekabeti açısından çok daha iyi olacaktır. Yoksa aşağıdaki durumlar ile karşılaşmanız içten bile değildir.

Kullanıcılar olarak kombi ve petek temizliği yaptırırken seçici olun. Kaliteli ve düzgün firmalar ile çalışın. Seyyar çalışan veya branşı tesisat sektörü olmayan kişiler ile çalışarak hem malınızı hem de canınızı tehlikeye atmayın. Trakya Tesisat olarak tesisat sektöründe yıllardır verdiğimiz hizmetler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalar yapan bir firmayız. Tesisat alanında her türlü yenilik ve hizmeti yakından takip ederek teknolojik çözümler ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Sizde kaliteyi seçerek uygun fiyata konforlu hizmetin tadını çıkarabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız. Aşağıda çeşitli ilçelerde verdiğimiz petek temizliği hizmetimizin  müşterilerimizde memnuniyet oluşturan yorumlarını görebilirsiniz.

Marmara ereğlisi kombi ve petek temizliği,Marmara ereğlisi kombi ve petek temizleme,Marmara ereğlisi kombi ve petek yıkama,Marmara ereğlisi makineyle petek temizliği,Marmara ereğlisi petek temizliği yapan tesisatçı

23 Eylül 2019 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: