Saray Petek ve Tesisat Temizliği

Saray Petek ve Tesisat Temizliği; firmamızın basınçlı makine ile kimyasal kullanmadan petek ve tesisat temizleme için kullandığı yöntemdir. Tesisatlarda oluşan kirlilik belli bir süre sonra ısınma durumlarda sorun çıkarmaya başlar. Bunun için belli kullanımlardan sonra petek temizliği gerekli hale gelmektedir.

Saray petek temizleme bölgemize doğalgaz yeni gelmiştir. Daha bir çok bina doğalgaz kullanımına da geçmemiştir. Fakat Saray bölgesinde eskiden katı yakıt veya merkezi sistem tesisat kullanımı yapıldığı için doğalgaza geçişlerde tesisatın ve peteklerin temizlenmesi doğru bir yaklaşım olacaktır. Merkezi sistemde kullanılan tesisatlarda oluşan kirlilik bireysel olarak kullanılan kombili sistemlerden daha fazladır. O yüzden mutlaka doğalgaza geçişlerde Saray da petek ve tesisat temizliği yaptırılmalıdır. Çünkü şuan daki kombiler çok pahalıdır. Böyle bir pislik kombiyi tıkama gibi bir durum oluşturursa çok maliyetli olacaktır.

Saray petek temizliği sadece peteklerin içerisindeki siyah suyun akıtılması ile olmaz. Belli bir basınç ile su ile havayı karıştıran  makine sayesinde güçlü bir temizlik elde edilmiş olur. İşte bu durumda sistem tam manası ile temizlik yapılmış olur.

Petek temizliği işlemi yapıldıktan sonra sistemin havası alınarak yakılma pozisyonuna getirilir. Belli bir süre sirküle edilerek kombinin havasını atmasını sağlayarak yakma işlemini gerçekleştiririz. Bu sayede hem peteklerin havası alınmış olur. Hemde sistem yakılarak müşteriye teslim edilir. Firmamız uzun yıllardan beri bu hizmeti vermektedir. Hem ekipman olarak hem de kalifiye eleman olarak belli bir tecrübeye sahip firmadır. Trakya Tesisat olarak size tesisat ile alakalı her türlü sorunda yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Size bir telefon kadar yakınız.

Petek temizliği suistimal edilen bir iş haline getirilmiştir. Bu çok kişi bilen veya bilmeyen bu işe el atmış sektör ile alakası olmadığı halde  aldığı bir makine ile bu işi yapmaya çalışmaktadır. Bizim gibi firmalarda hem vergi verip hem eleman çalıştırıp sorumluluğumuzun bilincinde olarak  işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız. Burada en önemli etken müşterilerimizin seçici olarak davranması ve işi yaptıracakları zaman düzgün geçmişi olan, referansları ile bilinen ve bu konuda yetkisi olan firmalar ile çalışmaktır.

Petek temizliğini boş vakitlerinde veya vardiya sonrası yapan değil , herhangi bir sıkıntı durumunda aradığınızda ulaşabileceğiniz sorumluluk sahibi,yer ve mekanı olan tesisat sektöründe geçmişi olan  bir firma ile çalışmanız hem sizin sağlığınız ve keseniz açısından hem de biz firmaların iş kalitesi ve rekabeti açısından çok daha iyi olacaktır. Yoksa aşağıdaki durumlar ile karşılaşmanız içten bile değildir.

Kullanıcılar olarak kombi ve petek temizliği yaptırırken seçici olun. Kaliteli ve düzgün firmalar ile çalışın. Seyyar çalışan veya branşı tesisat sektörü olmayan kişiler ile çalışarak hem malınızı hem de canınızı tehlikeye atmayın. Trakya Tesisat olarak tesisat sektöründe yıllardır verdiğimiz hizmetler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalar yapan bir firmayız. Tesisat alanında her türlü yenilik ve hizmeti yakından takip ederek teknolojik çözümler ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Sizde kaliteyi seçerek uygun fiyata konforlu hizmetin tadını çıkarabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız. Aşağıda çeşitli ilçelerde verdiğimiz petek temizliği hizmetimizin  müşterilerimizde memnuniyet oluşturan yorumlarını görebilirsiniz.

Saray kombi ve petek temizliği,Saray kombi ve petek temizleme,Saray kombi ve petek yıkama,Saray makineyle petek temizliği,Saray petek temizliği yapan tesisatçı,Saray Petek Yıkama

25 Eylül 2019 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: