Çorlu Su Saati / Su Sayacı Montajı

Çorlu su sayacı montajı yeni taşınan veya da su saati değişikliği yapan müşterilerimize verdiğimiz hizmettir. Her daire girişine zorunlu olarak takılmaz zorunda olunan su saatleri Teski tarafından okunarak kullanım bedelleri belirlenir. Trakya Tesisat olarak Çorlu da su saati montajı veya su saati değişimi için destek isteyebileceğiniz firmalardandır.

Yeni aldığınız dairenizde abonelik sonrası su sayacı montajı için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Su saatleri inşaat esnasında takılan parçalar değildirler. Genel olarak kullanıcı daireye taşınacağı zaman bulunduğu bölgenin şehir şebeke hattı hizmeti veren firmasına başvuruda bulunarak su sayacını temin eder. Bu su sayacı tesisatçı tarafından yerine montaj edilir.

Çorlu su saati montajı veya değişimi için firmamızdan fiyat alabilirsiniz. Su saatleri için önceden bırakılan mevcut yer kontrol edilerek malzeme temin edilir. Sonra su saati montajı yapılarak kontrolleri yapılır. Bu şekilde kullanıcıya teslim edilir.

Çorlu su saati montajı

Bazı sebeplerden dolayı bazen su saati arıza yapabilir. Bunların tamiri ile alakalı tesisat firmaları işlem yapmamaktadır. Genel olarak bağlı bulunduğu sular idaresine başvuru yapılmaktadır. Çorlu su saati değişimi yaptırmak için tesisatçı arıyorsanız firmamız ile irtibata geçmelisiniz.

Su saati bağlarken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri saatin doğru yönde takılmasıdır. Bu yöne dikkat edilerek bağlantı yapılmaz ise su geçişi sağlanmaz. Ayrıca su saati yerine takıldıktan sonra kontrol edilmelidir. Su saati kullanım olmadan dönmez. Eğer evde su kullanımı yapmadığınız halde su sayacınız dönüyor ise dairenizde kontrolünüz dışında bir kullanım yapılıyor demektir. Bu durum evimde su kaçağı mı var ? sorusunu aklınıza getirebilir.  Bu durum için önce etrafı gözle kontrol ederek su sayacının dönmesine sebep olan şeyleri kontrol edebilirsiniz. Eğer sonuç alamazsanız Çorlu cihazlı su tesisatçısı olarak firmamızdan destek alabilirsiniz.

25 Temmuz 2021 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: