Çerkezköy Gömme Klozet Servisi

Gömme rezervuar veya klozetler son zamanlarda yoğun olarak tercih edilen banyo malzemeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çok yer kaplamayan duvar kısmının içine gömülen aparatları ile şık görünüşe sahip ürünlerdir.

Fakat bu ürünler inşaat esnasında düzgün yapılması gereken ve montaj yapılırken de hassasiyet gösterilmesi gereken ürünlerdir. Bu ürünlerde klozet kısmı duvara asılı olarak takılmaktadır. Bir çok büyük marka ve firma bu alanda çalışma yaparak kendi ürünlerini çıkartmıştırlar.

Eca yani Serel, Japar, Grohe, Nkp, Siamp, Visam, Kale ve Vitra gibi firmaların gömme Rezervuar ve klozetleri en çok kullanılan malzemelerdir. Çerkezköy de yeni projelerde bu tür ekipmanlar kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle toplu konutlarda ve lüks konutlarda mutlaka gömme tipi klozet ve rezervuar kullanılmaktadır.

Bu görselin boş bir alt özelliği var; dosya ismi: corlu-gomme-rezervuar.jpg

Çerkezköy bu tür klozet ve rezervuar kısımlarında bilir usta sayısı çok azdır. Ayrıca bu ekipmanlarda parça tedariki ve yedek parça temini oldukça zordur. Tüm markaların ürünleri birbirine uyumlu değildir. O yüzden bu tür işlerde tesisatçı usta çağıracaksanız bile bu ürünle alakalı markayı belirtmeniz önemlidir.

Çerkezköy Gömme rezervuar servisi, Japar gömme klozet, Gömme klozet şamandırası, Geberit iç takımı, Gömme klozet iç takımı, Klozetim içine su kaçırıyor, Klozetim içine sürekli su akıtıyor

Reklam

11 Kasım 2021 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: